عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

فرنگي‌كاران ايران حريفان خود را شناختند، رويارويي اخباري با طهماسبي

فرنگي‌كاران ايران حريفان خود را شناختند، رويارويي اخباري با طهماسبي
یک شنبه 19 تیر 1390  05:10 ب.ظ

خبرگزاري فارس: مرحله نهايي رقابت‌هاي كشتي فرنگي جايزه بزرگ فيلا در حالي فردا (يكشنبه) در سالن حيدر علي‌يف شهر باكو برگزار مي‌شود كه 11 نماينده كشورمان امروز روي باسكول رفتند و حريفان خود را شناختند.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا» و به نقل از روابط عمومي فدراسيون كشتي، در 55 كيلو كه 16 كشتي‌گير حضور دارند، محسن حاجي‌پور در دور نخست به مصاف لاسا گوگيتادزه از گرجستان مي‌رود و در صورت پيروزي در دور دوم با برنده ديدار كشتي‌گير گرجستان و روشن بايراموف از آذربايجان مسابقه مي‌دهد.

جاسم اميري در 60 كيلو در دور نخست به مصاف اراكلي چوچويا از گرجستان مي‌رود و در صورت پيروزي در دور دوم با حسن علي‌يف از آذربايجان كشتي مي‌گيرد. در اين وزن 17 كشتي‌گير وزن‌كشي كردند.
علي محمدي و افشين بيابانگرد در 66 كيلو كه 18 كشتي‌گير وزن‌كشي كرده‌اند به ترتيب پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با تومارانيدزه و آبولادزه از گرجستان روبرو مي‌شوند. نمايندگان كشورمان در دو سوي جدول قرار دارند.

در 74 كيلو كه 17 كشتي‌گير حضور دارند، هادي عليزاده پورنيا در دور نخست به مصاف ديميترو پيشكوف از اوكراين مي‌رود و در صورت پيروزي در دور دوم با بوزو استارسيويچ از كرواسي روبرو مي‌شود.
داود اخباري در 84 كيلو پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با سامان طهماسبي از آذربايجان روبرو مي‌شود. در همين وزن طالب نعمت‌پور پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف امير هروستانويچ از استراليا مي‌رود و حبيب‌الله اخلاقي نيز پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با برنده ديدار كشتي‌گيران آذربايجان و سوئد روبرو خواهد شد. در اين وزن كه 19 كشتي‌گير حضور دارند، اخلاقي و نعمت‌پور در يك سوي جدول و اخباري در سوي ديگر قرار دارد.

در 96 كيلو كه 19 فرنگي‌كار وزن‌كشي كردند داود گيل‌نيرنگ پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف سنگ ايلديم از تركيه مي‌رود. در همين وزن بابك قرباني كه در پايين جدول قرار دارد پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف ايراكلي گاجيا از گرجستان مي‌رود.
بشير باباجان‌زاده در 120 كيلو نيز كه 14 كشتي‌گير حضور دارند در دور نخست به مصاف الكساندر ايكيموف از روسيه مي‌رود و در صورت پيروزي در دور دوم با برنده ديدار كشتي‌گيران گرجستان و مجارستان روبرو مي‌شود.

تيم كشتي فرنگي كشورمان به منظور آمادگي جهت شركت در رقابت‌هاي جهاني تركيه و گزينشي المپيك لندن كه دهه پاياني شهريورماه در استانبول تركيه برگزار مي‌شود با 11 كشتي‌گير در اين مسابقات شركت كرده است.
امين سوري فرنگي‌كار وزن 60 كيلوگرم ايران كه قرار بود در اين رقابت‌ها شركت كند به‌دليل مشكلات خروجي نتوانست راهي آذربايجان شود.
تيم منتخب كشتي فرنگي ايران سال گذشته با 9 كشتي‌گير در اين مسابقات شركت كرده بود كه با كسب 2 مدال طلا، يك نقره و يك برنز با نايب قهرماني به كار خود پايان داد.
انتهاي پيام/خ

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها