عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

تيم ملي ايران با نقره تيمي در رده پنجم جدول مدال‌ها قرار گرفت

تيم ملي ايران با نقره تيمي در رده پنجم جدول مدال‌ها قرار گرفت
یک شنبه 19 تیر 1390  05:15 ب.ظ

خبرگزاري فارس: تيم ملي تيراندازي با كمان ايران در پايان رقابت‌هاي كامپوند مسابقات قهرماني جهان 2011 ايتاليا در رده پنجم جدول مدال‌ها قرار گرفت.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، روز ششم رقابت‌هاي تيراندازي با كمان قهرماني جهان 2011 ايتاليا با برگزاري ديدارهاي رده‌بندي و فينال كامپوند انفرادي و تيمي همراه شد.
در اين روز كاروان تيراندازي با كمان كشورمان به يك مدال نقره تيمي دست پيدا كرد.
همچنين در اين روز ايران در كامپوند ميكس و در ديدار رده‌بندي شانس كسب مدال برنز را داشت كه با كسب عنوان چهارمي جهان اين مدال هم از دست رفت.
در جدول رده‌بندي توزيع مدال‌ها و قبل از برگزاري ديدارهاي ريكرو، تيم ملي آمريكا با 2 طلا، يك نقره و 2 برنز صدرنشين است، كانادا با يك طلا و يك برنز در مكان دوم قرار دارد و ايتاليا و روسيه نيز با يك طلا در مكان سوم هستند. ايران نيز با كشورهاي دانمارك، فرانسه و هلند مشتركاً در مكان پنجم رقابت‌ها قرار دارد.
در ادامه رقابت‌ها و در روز پاياني آن، امروز ملي‌پوشان در رشته ريكرو تيمي و انفرادي به مصاف هم مي‌روند كه با توجه به اين موضوع كه تيم ملي ايران در اين رشته نماينده‌اي ندارد و به همين جهت امكان كسب مدالي ديگر براي كشورمان نيست، احتمالاً جايگاه تيم ملي تيراندازي با كمان در پايان رقابت‌ها نزول خواهد كرد.
انتهاي پيام/م

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها