عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

درخشش تيم‌هاي ملي بانوان ناشنواي ايران در مسابقات ارمنستان

درخشش تيم‌هاي ملي بانوان ناشنواي ايران در مسابقات ارمنستان
یک شنبه 19 تیر 1390  05:27 ب.ظ

خبرگزاري فارس: ملي‌پوشان ناشنواي بانوان ايران در اولين تورنمنت برون مرزي خود خوش درخشيدند.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا» و به نقل از روابط عمومي فدراسيون ورزش‌هاي ناشنوايان، تيم‌هاي ملي بانوان واليبال و پينگ‌پنگ ناشنوايان كه پس از 55 سال به تورنمنت خارج از كشور اعزام شده‌اند، نتايج خوبي كسب كردند.
اين تيم‌ها كه خود را براي مسابقات آسيايي آماده مي‌كنند، در اردو و مسابقات دوستانه ارمنستان شركت كردند.
كاروان 24 نفره تيم‌هاي ملي واليبال و پينگ‌پنگ پس از يك روز تمرين مشترك با تيم واليبال منتخب ناشنوايان و تربيت بدني ايروان، به مصاف اين تيم‌ها رفتند كه در بازي اول، تيم ملي واليبال ناشنوايان ايران با نتيجه 3 بر يك مغلوب حريف خود شد، اما در مسابقه دوم موفق شد حريف را كه از بازيكنان شنوا هم بهره مي‌برد با نتيجه 3 بر 2 شكست دهد.

تيم ملي پينگ‌پنگ ناشنوايان هم در 2 ديدار به مصاف تيم ملي بانوان نوجوان ارمنستان رفت كه با نتايج 3 بر يك و 3 بر صفر به پيروزي رسيد. ديدار آخر ايران با تيم ملي منتخب جوانان و نوجوانان ارمنستان نيز با نتيجه 3 بر يك به نفع حريف پايان يافت.

سرمربيگري تيم واليبال به عهده حميرا بندگانيان و هدايت تيم ملي پينگ‌پنگ به عهده ويدا عبدي است. سيداشكان ارديبهشت، دبير فدراسيون ورزش‌هاي ناشنوايان نيز سرپرستي كاروان 24 نفره ايران را در سفر به ارمنستان برعهده دارد.

*‌ ديدار تيم‌هاي ملي بانوان ناشنوا با سفير ايران در ارمنستان
تيم‌هاي ملي واليبال و پينگ‌پنگ بانوان ناشنواي ايران كه در اردو و تورنمنت تداركاتي ارمنستان حضور دارند با سفير كشورمان در ارمنستان و رايزن فرهنگي سفارت در محل رايزني فرهنگي جمهوري اسلامي ايران در ايروان ديدار كردند. در اين ديدار سفير كشورمان در ارمنستان از زحمات كادر فدراسيون ورزش‌هاي ناشنوايان، كادر تيم اعزامي و همچنين تلاش بازيكنان اين 2 تيم تقدير و تشكر كرد و آمادگي خود را براي حمايت از تيم‌هاي ناشنوايان حاضر در ارمنستان اعلام كرد.
انتهاي پيام/د

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها