عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ستاد مشترك وزارت ورزش و امور جوانان و كميته ملي المپيك تشكيل شد

ستاد مشترك وزارت ورزش و امور جوانان و كميته ملي المپيك تشكيل شد
یک شنبه 19 تیر 1390  05:28 ب.ظ

خبرگزاري فارس: سرپرست وزارت ورزش و امور جوانان در نشست اعضاي هيئت اجرايي كميته ملي المپيك پيشنهاد داد براي تسريع امور تا زمان آغاز بازي‌هاي المپيك ستاد مشترك بين وزارت ورزش و امور جوانان و كميته ملي المپيك تشكيل شود.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا» و به نقل از پايگاه خبري ورزش ايران، صدمين نشست اعضاي هيئت اجرايي كميته ملي المپيك با حضور محمد عباسي، سرپرست وزارت ورزش و امور جوانان، محمد علي‌آبادي رئيس كميته ملي المپيك، اعضاي هيئت اجرايي و برخي از روساي فدراسيون ها صبح امروز در محل وزارتخانه ورزش و جوانان برگزار شد.


در اين نشست عباسي و اعضاي هيئت اجرايي مهم‌ترين برنامه‌هاي در دستور كار ورزش را تسريع امور مربوط به آماده سازي تيم‌هاي ملي به ويژه رشته‌هاي المپيكي جهت حضور موفق در رقابت‌هاي انتخابي و سهميه المپيك در روزها و هفته هاي نزديك پيش رو عنوان كردند.


عباسي در اين نشست با تاكيد بر همدلي و هم افزايي نيروها براي سازماندهي مطلوب ظرفيت‌هاي ورزش كشور براي حضور در بازي‌هاي المپيك 2012 پيشنهاد تشكيل ستاد مشترك وزارت ورزش و امور جوانان و كميته ملي المپيك را داد و اظهار داشت: اين ستاد در تسريع امور و كنترل در مدت زمان ورزش طي روزهاي آينده تاثير زيادي خواهد گذاشت، به همين خاطر اميد است با همكاري هيئت اجرايي كميته ملي المپيك و اعضاي مرتبط با وزارت ورزش و جوانان در تشكيل اين ستاد به منظور رسيدگي هرچه سريعتر به امور ورزش كوشا باشيم.


وي تصريح كرد: در اين ستاد بايد تمامي مسئولان تلاش خود را براي تعالي ورزش به كار گيرند و با استفاده از هم افرايي نيروها و تجارب ادوار گذشته گام‌هاي موثري براي رسيدن به موفقيت ورزشكاران در بزرگترين رويداد ورزشي " المپيك 2012 لندن " بردارند.


سرپرست وزارت ورزش و امور جوانان با اشاره به وضعيت فدراسيون‌ها اظهار داشت: بايد هر چه سريع‌تر مشكلات فدراسيون‌ها را رفع كنيم تا آنها براي آماده سازي تيم‌هاي خود براي حضور در المپيك و رويدادهاي مهم بين‌المللي با مشكل مواجه نشوند.


وي افزود: ورزشكاران كشورمان بايد در سي امين دوره المپيك حضوري فعال‌تر داشته باشند و با كسب مدال‌هاي رنگارنگ نسبت به دوره گذشته نتايج درخشاني به جاي گذارند.


بهرام افشارزاده، دبيركل كميته ملي المپيك در اين نشست در رابطه با سهميه هاي كسب شده توسط ورزشكاران و چگونگي كسب سهميه در رشته هاي مختلف جهت حضور در المپيك 2012 لندن گزارشي ارائه كرد.


محمود مشحون (رئيس فدراسيون بسكتبال)، مهدي هاشمي (رئيس فدراسيون تيراندازي) و محمود خسروي وفا (رئيس فدراسيون جانبازان و معلولين) و محمد پولادگر (رئيس فدراسيون تكواندو) با حضور در اين نشست گزارشاتي در رابطه با چگونگي كسب سهميه المپيك در رويدادهاي ورزشي باقيمانده تا اين رويداد بزرگ ارائه كردند.


در اين نشست همچنين رئيس كميته ملي المپيك در رابطه با چگونگي و تاييد بودجه براي ادامه فعاليت‌ها نقطه نظرات خود را ارائه داد.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها