عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شب‌نشيني‌هاي مختلط در كنار خوابگاه دختران

شب‌نشيني‌هاي مختلط در كنار خوابگاه دختران
یک شنبه 19 تیر 1390  06:13 ب.ظ

اختصاصي فارس/
شب‌نشيني‌هاي مختلط در كنار خوابگاه دختران

خبرگزاري فارس: دامنه غفلت مسئولان زمينه گسترش شب‌نشيني‌هاي مختلط را به اطراف يكي از خوابگاه‌هاي دختران تهران نيز كشانيده است.

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، در حالي‌كه سالم‌سازي فضاهاي دانشگاهي سرلوحه اهداف مسئولان فرهنگي كشور است كنار گوش مسئولان در پايتخت كنار خوابگاه‌هاي دختران يكي از دانشگاه‌هاي دولتي، تا پاسي از شب، بساط شادي‌هاي روابط نامتعارف به‌پا مي‌شود، دختراني كه از فضاي پاك و بي‌آلايش خانواده‌هاي شهرستاني روانه دانشگاه شده‌اند تا به دور از خانواده در فضاي سالم‌تري به نام "خوابگاه " زندگي كنند، خوابگاهي كه با برخي سهل‌انگاري‌ها تبديل به فضاي ناامني مي‌شود.در تهران، در قلب ساختمان‌هاي خوابگاه دختران يك دانشگاه، ‌كافي‌شاپ و رستوراني به‌نام (ت) داير است كه به دختران و پسران خارج از دانشگاه سرويس مي‌دهد.رستوراني كه مشتريانش مستقيم با ورود به دانشگاه، با خودروهاي خود كنار خوابگاه‌هاي دختران اطراق مي‌كنند و صداي قهقهه‌هاي مستانه آن‌ها نغمه تنهايي دختران دانشجو مي‌شود. مشترياني كه امنيت را از اين فضاي سالم برده‌اند.گزارش‌‌هاي ميداني خبرنگار فارس متعاقباً ارسال خواهد شد.

وقتی احساس غربت می کنید یادتان باشد که خدا همین نزدیکی است .

******

alizare1

alizare1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 6234
محل سکونت : یزد
دسترسی سریع به انجمن ها