عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پايگاه علمي فرهنگي حجاب ايران افتتاح مي‌شود

پايگاه علمي فرهنگي حجاب ايران افتتاح مي‌شود
یک شنبه 19 تیر 1390  06:41 ب.ظ

همزمان با روز ملي عفاف و حجاب؛
پايگاه علمي فرهنگي حجاب ايران افتتاح مي‌شود

خبرگزاري فارس: معاون رسانه‌اي مركز تحقيقات و طرح‌هاي كاربردي حجاب ريحانه النبي گفت: همزمان با روز ملي عفاف و حجاب پايگاه علمي فرهنگي حجاب ايران افتتاح ميشود.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، حسين رمضاني پيش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران به تبيين فعاليت‌ها و تشريح اقدامات انجام شده در عرصه حجاب و رسانه پرداخت و از دست‌اندركاران اين عرصه خواست كه با نگاه‌هاي جديدتر و ژرف­تر به مسئله حجاب و عفاف توجه كنند.


معاون رسانه‌اي مركز تحقيقات و طرح‌هاي كاربردي حجاب ريحانه النبي با بيان اينكه حدود يك سال است كه پايگاه خبري حجاب فعاليت خود را به طور رسمي آغاز كرده است، بيان داشت: مدتي است كه پايگاه علمي فرهنگي حجاب ايران فعاليت خود را به صورت آزمايشي آغاز كرده است.


وي ادامه داد: پس از رسيدن به يك نتيجه موفق در اين باره قرار شده است كه همزمان با روز ملي عفاف و حجاب پايگاه علمي فرهنگي حجاب ايران در حضور آيت‌الله علوي‌گرگاني افتتاح شود.


رمضاني ابراز داشت: اين پايگاه از هشت بخش گالري، يادداشت روز، گنجينه نور، پژوهش، بانك مقالات، پرسمان، محصولات حجاب و نوجوانان تشكيل شده است.


وي ادامه داد: اين بخش‌ها زيرمجموعه‌هاي مختلفي دارد كه معرفي نرم افزارهاي حجاب و عفاف، اطلس‌هاي حجاب، بيوگرافي از نحوه پوشش مناطق مختلف كشور و جهان، معرفي كتاب و ارائه مطالب پژوهشي نمونه­اي از آن است‌.


معاون رسانه‌اي مركز تحقيقات و طرح‌هاي كاربردي حجاب ريحانه النبي خاطرنشان كرد: در طول دوره­ فعاليت آزمايشي پايگاه حجاب ايران تاكنون به معرفي 46 كتاب، ارائه 105 مقاله و انتشار 800 مطلب پرداخته شده است.

وقتی احساس غربت می کنید یادتان باشد که خدا همین نزدیکی است .

******

alizare1

alizare1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 6234
محل سکونت : یزد
دسترسی سریع به انجمن ها