عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

پايگاه علمي فرهنگي حجاب ايران افتتاح مي‌شود

پايگاه علمي فرهنگي حجاب ايران افتتاح مي‌شود
یک شنبه 19 تیر 1390  06:41 ب.ظ

همزمان با روز ملي عفاف و حجاب؛
پايگاه علمي فرهنگي حجاب ايران افتتاح مي‌شود

خبرگزاري فارس: معاون رسانه‌اي مركز تحقيقات و طرح‌هاي كاربردي حجاب ريحانه النبي گفت: همزمان با روز ملي عفاف و حجاب پايگاه علمي فرهنگي حجاب ايران افتتاح ميشود.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، حسين رمضاني پيش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران به تبيين فعاليت‌ها و تشريح اقدامات انجام شده در عرصه حجاب و رسانه پرداخت و از دست‌اندركاران اين عرصه خواست كه با نگاه‌هاي جديدتر و ژرف­تر به مسئله حجاب و عفاف توجه كنند.


معاون رسانه‌اي مركز تحقيقات و طرح‌هاي كاربردي حجاب ريحانه النبي با بيان اينكه حدود يك سال است كه پايگاه خبري حجاب فعاليت خود را به طور رسمي آغاز كرده است، بيان داشت: مدتي است كه پايگاه علمي فرهنگي حجاب ايران فعاليت خود را به صورت آزمايشي آغاز كرده است.


وي ادامه داد: پس از رسيدن به يك نتيجه موفق در اين باره قرار شده است كه همزمان با روز ملي عفاف و حجاب پايگاه علمي فرهنگي حجاب ايران در حضور آيت‌الله علوي‌گرگاني افتتاح شود.


رمضاني ابراز داشت: اين پايگاه از هشت بخش گالري، يادداشت روز، گنجينه نور، پژوهش، بانك مقالات، پرسمان، محصولات حجاب و نوجوانان تشكيل شده است.


وي ادامه داد: اين بخش‌ها زيرمجموعه‌هاي مختلفي دارد كه معرفي نرم افزارهاي حجاب و عفاف، اطلس‌هاي حجاب، بيوگرافي از نحوه پوشش مناطق مختلف كشور و جهان، معرفي كتاب و ارائه مطالب پژوهشي نمونه­اي از آن است‌.


معاون رسانه‌اي مركز تحقيقات و طرح‌هاي كاربردي حجاب ريحانه النبي خاطرنشان كرد: در طول دوره­ فعاليت آزمايشي پايگاه حجاب ايران تاكنون به معرفي 46 كتاب، ارائه 105 مقاله و انتشار 800 مطلب پرداخته شده است.

وقتی احساس غربت می کنید یادتان باشد که خدا همین نزدیکی است .

******

alizare1

alizare1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 6234
محل سکونت : یزد
دسترسی سریع به انجمن ها