عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بدحجابي دسيسه غرب است

بدحجابي دسيسه غرب است
یک شنبه 19 تیر 1390  06:43 ب.ظ

مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه ناحيه تالش:
بدحجابي دسيسه غرب است

خبرگزاري فارس: مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه ناحيه تالش گفت: حجاب سربند شخصيت اسلامي زنان و بد‌حجابي دسيسه غرب براي از بين بردن اقتدار كشور است.

به گزارش خبرگزاري فارس از تالش، حجت‌الاسلام سيدمحمد ميرمهدي‌زاده ظهر امروز در جمع اعضاي بسيج خواهران اين شهرستان اظهار داشت: تمام افراد جامعه بايد با پديده بي‌حجابي به صورت صحيح و از راه امر به معروف و نهي از منكر برخورد كنند و ريشه تمام مشكلات و گناهان از ترك اين واجب است.


وي افزود: حفظ حجاب اسلامي بر هر مسلماني واجب است و مسئله حجاب و عفاف يك ارزش بوده و نبايد درباره اين مسئله بر خلاف نظر دين و علما اقدام شود.


مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه ناحيه تالش با اشاره به ضرورت ترويج فرهنگ و حجاب در جامعه گفت: بدحجابي و بي‌حجابي مقدمه اشاعه فحشا محسوب مي‌شود در حالي كه ملت ايران براي حفظ عفاف انقلاب كرده و يكي از مطالبات شهدا از ملت ايران و مسئولان دفاع از حجاب و عفاف است.


وي ادامه داد: يكي از دستورات سازنده اسلام لزوم حجاب زن است كه موجب سلامت جامعه مي‌شود و در جلوگيري از انحرافات و فروپاشي كانون خانواده مؤثر است.


ميرمهدي‌زاده با اشاره به اينكه عدم رعايت عفت و حيا در جامعه آثار مخربي دارد، افزود: تزلزل كانون خانواده و بروز برخي بي‌مبالاتي‌ها از جمله اين آثار است.


وي بدحجابي و بي‌حجابي را مصداق بارز جنگ نرم دشمنان اسلام دانست و خاطرنشان كرد: دشمنان اسلام در هر موقعيتي با استفاده از ابزار و شيوه‌هاي مختلف براي ضربه‌زدن به جامعه اسلامي استفاده مي‌كنند و در اين بين با ترغيب جوانان به پوشيدن لباس‌هاي نامناسب‌ كه مناسب شأن جامعه اسلامي نيست، براي ضربه زدن به اسلام استفاده مي‌كنند.


مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه ناحيه تالش با اشاره به اينكه حجاب ويژه يك جنسيت خاص انساني نيست، گفت: تمام زنان و مردان در جامعه بايد حجاب خود را رعايت كنند زيرا نبود حجاب موجب مي‌شود تا جامعه در بي‌بند‌و‌باري اخلاقي غرق شود.


وي با تاكيد بر اينكه حجاب اصلي‌ترين عامل براي وجود حيا در جامعه است، گفت: حجاب سبب وجود حياست و بر اساس احاديث در متون اسلامي حيا سر دين به شمار مي‌رود و نبود حجاب سبب از بين رفتن حيا كه اصلي‌ترين عامل زنده ماندن دين است، مي‌شود.


ميرمهدي‌زاده با تصريح بر اينكه: عفاف و حجاب زنان و مردان را از آسيب‌هاي اجتماعي و مشكلات پس از آن حفظ مي‌كند، خاطرنشان كرد: حجاب كانون خانواده را از فروپاشي نجات مي‌دهد و به آن گرمي مي‌بخشد.


وي گفت: حجاب در فطرت انساني ريشه دارد و بايد با استفاده از امور فطري براي زنده كردن اين خواست دروني تلاش كنيم.


مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه ناحيه تالش، عفاف را نوعى حجاب درونى دانست كه انسان را از گناه بازمى‌دارد و عفت حالتى درونى و نفسانى است كه تـوسط آن از غلبـه شهوت جلوگيرى مى‌شود.


وي با بيان اينكه فلسفه حجاب براي احترام به زن و سلامت نفس و در نهايت سلامت جامعه بشري تدوين شده است، افزود: بايد با برگزاري همايش‌هايي، راهكارهاي عملي حجاب و عفاف را در جامعه ارائه كرد تا اين راهكارها به شيوه‌اي كاربردي به جامعه عرضه شود.

وقتی احساس غربت می کنید یادتان باشد که خدا همین نزدیکی است .

******

alizare1

alizare1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 6234
محل سکونت : یزد

پاسخ به:بدحجابي دسيسه غرب است
دوشنبه 20 تیر 1390  01:29 ق.ظ

خدا لعنت کند این غربی ها رو که هر چی میکشیم زیر سر اینهاست.

با خامنه ای کسی نگردد ، گمراه

او در شب فتنه می در خشد چون ماه

در هر نفسم برای او می خوانم

لا حول ولا قوت الابالله

alirzea

alirzea
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 28
محل سکونت : مرکزی
دسترسی سریع به انجمن ها