عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فريادشيران: با دستور قنبرزاده بازيكنان نفت را به ورزشگاه راه ندادند

فريادشيران: با دستور قنبرزاده بازيكنان نفت را به ورزشگاه راه ندادند
یک شنبه 19 تیر 1390  11:01 ب.ظ

خبرگزاري فارس: مربي سابق تيم نفت گفت: با دستور قنبرزاده بازيكنان تيم را براي تمرين به ورزشگاه تهرانسر راه ندادند.

ناصر فرياد شيران در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: بازيكنان تيم نفت براي اينكه آمادگي بدني‌شان را حفظ كنند مي‌خواستند امروز در ورزشگاه تهرانسر تمرين كنند اما به دستور منصور قنبرزاده مديرعامل سابق نفت تهران بازيكنان را به اين ورزشگاه راه ندادند زيرا قنبرزاده معتقد است تيم نفت ديگر در تهران وجود ندارد و موضوعيتي ندارد.از طرف ديگر ايشان به مسئولان دانشكده تربيت بدني هم گفته‌اند كه اجازه تمرين به تيم نفت را ندهند و گفته‌اند اين موضوع سياسي است و آنها با تصميم دولت مخالف هستند.

وي ادامه داد: هرگز اين موضوع سياسي نيست و ما به نظام مقدس جمهوري اسلامي پايبند هستيم و بحث سياسي هم نداريم و فعاليت ما كاملا ورزشي است. ما هم قصد داريم امتياز يك تيم را به نام نفت تهران بخريم يا در ليگ برتر يا در دسته اول فعاليت كنيم، اگر چه در اين تيم قنبرزاده ديگر هيچ نقشي نخواهد داشت.
مربي سابق تيم نفت تهران با اشاره به شنيده‌هايش گفت: آن‌طور كه من شنيده‌ام مسئولان ورزش اراك نامه‌اي به محمد علي آبادي نوشته‌اند و گفته‌اند بدون تامين منابع مالي تيم نفت را نمي‌خواهند.
انتهاي پيام/خ

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها