عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جلسه مدافع تيم شاهين با باشگاه استقلال؛شكوري باز هم آبي پوش مي شود

جلسه مدافع تيم شاهين با باشگاه استقلال؛شكوري باز هم آبي پوش مي شود
یک شنبه 19 تیر 1390  11:15 ب.ظ

تهران- 'هادي شكوري' مدافع فصل گذشته استقلال براي بازگشت مجدد به اين تيم و تمديد قراردادش ساعت 13 امروز با علي فتح الله زاده ديدار مي كند.
جلسه مدافع تيم شاهين با باشگاه استقلال؛شكوري باز هم آبي پوش مي شود

به گزارش ايرنا، پس از آنكه خيال استقلالي ها بابت خريد سيد جلال حسيني راحت شد، پرويز مظلومي سه مدافع مركزي خود يعني اميرحسين صادقِي،‌هادي شكوري و بيژن كوشكي را نخواست و باشگاه با جدايي آنها موافقت كرد.


با اين حال طولي نكشيد كه سيد جلال حسيني كه در اردوي تيم ملي در اتريش به سر مي برد قراردادش را با باشگاه سپاهان تمديد كرد و دست استقلالي ها را در پست دفاع خالي گذاشت.


همين باعث شد تا مظلومي به فكر بازگرداندن يكي از مدافعان از دست رفته خود بيافتد.از آنجا كه روابط مظلومي با كوشكي تيره و تار و فتح الله زاده هم مخالف حضور صادقي در استقلال بود، هادي شكوري به عنوان تنها گزينه بازگشت به استقلال مطرح شد.او با باشگاه شاهين قرارداد داخلي امضا كرده است، اما اين قرارداد به گونه اي تنظيم شده كه قابل فسخ است.


شكوري روز يكشنبه در گفت و گو با ايرنا، گفت: مسئولان باشگاه استقلال با من براي بازگشت تماس گرفتند.قرار است ساعت 13 امروز به باشگاه بروم تا شرايط را بررسي كنيم.


وي افزود: در قراردادم با شاهين بندي وجود دارد كه اگر تا پايان فصل نقل و انتقالات پيشنهاد بهتري دريافت كنم بتوانيم از اين باشگاه جدا شوم.


شكوري همچنين در خصوص گلايه هايش از باشگاه استقلال و اينكه گفته بود براي آرامش به بوشهر مي رود تاكيد كرد: اگر شرايط مهيا باشد به استقلال بر مي گردم.بايد با استقلالي ها بيشتر صحبت كنم.هر جا قسمت باشد فصل آينده بازي مي كنم.


اين در حالي است كه هادي شكوري صبح امروز در تمرينات تيم شاهين بوشهر در كمپ تيم هاي ملي حضور داشت.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها