عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

افاضلي: تمرينات تيم فوتبال استيل آذين اول مرداد در سمنان آغاز مي شود

افاضلي: تمرينات تيم فوتبال استيل آذين اول مرداد در سمنان آغاز مي شود
یک شنبه 19 تیر 1390  11:20 ب.ظ

سمنان - سرمربي تيم فوتبال استيل آذين سمنان با بيان اينكه وضعيت بازيكنان فصل تا پايان هفته جاري نهايي مي شود گفت: تمرينات آماده سازي اين تيم از اول مرداد ماه تحت هر شرايطي در سمنان آغاز خواهد شد.
افاضلي: تمرينات تيم فوتبال استيل آذين اول مرداد در سمنان آغاز مي شود

'هومن افاضلي' روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا در سمنان افزود: تعدادي از بازيكنان تاكنون رضايت نامه گرفته و از تيم جدا شده اند و بخشي از آنها باقي مانده اند.


وي زندي، شاپورزاده، كعبي، نشاط جو، كاظم و محمد برجلو را از جمله بازيكناني معرفي كرد كه هنوز رضايت نامه نگرفته و وضعيت آنها مشخص نيست.


وي گفت: بايد ابتدا وضعيت اين بازيكنان مشخص شود تا سپس بر اساس كمبودها اقدام به يارگيري كنيم.


افاضلي تكميل كادر فني را از ديگر برنامه ها دانست و گفت: تاكنون مربي بدنساز و دروازه بان ها مشخص شده كه دكتر قاسمي مربي بدنساز تيم تعيين و شروع به كار كرده و مربي دروازه بانها نيز خارجي است و به زودي به تيم ملحق مي شود.


وي گفت: دو دستيار نيز انتخاب و به باشگاه معرفي شده اند تا پس از تعيين تكليف مالي آنها معرفي مي شوند.


وي از انجام سه مرحله تست گيري از بازيكنان خبر داد و گفت: يك مرحله شامل بازيكنان بومي استان سمنان است كه به مدت دو روز در سمنان انجام مي شود، مرحله دوم نيز انجام تست از بازيكنان كشور است كه اين نيز به مدت دو روز در سمنان برگزار مي شود.


افاضلي هدف از اين تستها را ايجاد امكان براي استفاده از همه بازيكنان شايسته خواند و گفت: مرحله سوم نيز از بازيكنان تهراني است.


سرمربي تيم فوتبال استيل آذين سمنان گفت: در فوتبال حرفه اي بحث بومي و غير بومي مطرح نيست و تلاش بر استفاده از بازيكنان با شرايط مناسب است.ك/3

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها