عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

يوفا درباره قرارداد 400 ميليون پوندي منچسترسيتي تحقيق مي كند

يوفا درباره قرارداد 400 ميليون پوندي منچسترسيتي تحقيق مي كند
یک شنبه 19 تیر 1390  11:20 ب.ظ

تهران - اتحاديه فوتبال اروپا ' يوفا' به باشگاه هاي رقيب منچسترسيتي اطمينان داد درباره محتواي قرارداد 400 ميليون پوندي تغيير نام ورزشگاه اين باشگاه تحقيق كند.
يوفا درباره قرارداد 400 ميليون پوندي منچسترسيتي تحقيق مي كند

به گزارش اينديپندنت، از نظر برخي باشگاه هاي مطرح فوتبال در اروپا، رقم مزبور بسيار فراتر از آن چيزي است كه به طور معمول منچسترسيتي مي توانسته در ازاي تغيير نام ورزشگاه خود بدست آورد و ممكن است رقم واقعي آن به طور عمد تغيير كرده باشد تا قانون پرداخت منصفانه يوفا را دور بزند.


رقيبان منچسترسيتي از سوي ديگر مي گويند حاميان مالي باشگاه ها بايد قيمت معمول بازار را رعايت كنند و مي خواهند مانع استفاده مالكان ميلياردر منچسترسيتي از دارايي هاي شخصي خود به نفع باشگاه شوند.


يوفا نيز به اين باشگاه ها وعده داده است در اين باره تحقيق خواهد كرد.


شركت هواپيمايي اتحاد در ابوظبي زير نظر برادر ناتني شيخ منصور مالك منچسترسيتي اداره مي شود.


يك سخنگوي يوفا به اينديپندنت گفت كه اين اتحاديه از كارشناساني خبره براي ارزيابي ارزش واقعي اين قرارداد و احتمال بزرگنمايي ارقام آن و يا تخطي از قيمت هاي معمول بازار استفاده خواهد كرد.


يوفا در مرحله بعدي با گروه كنترل مالي باشگاه به طور مشترك اين قرارداد و نتايج ارزيابي ها را بررسي مي كند تا به نتيجه اي مشخص برسد.


منچسترسيتي كه درآمد و هزينه هايش تا پيش از اين تراز نبود اصرار داد كه اين قرارداد بر اساس قوانين و قيمت هاي مرسوم بازار صورت گرفته و به آنها كمك مي كندكه زيان هاي خود را جبران كنند.


پرداخت هاي نجومي منچسترسيتي اين باشگاه را در خط قرمز يوفا قرار داده بود و با توجه به اجراي قانون پرداخت منصفانه يوفا احتمال آن كه اين باشگاه از حضور در رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا از سال 2013 به بعد محروم شود؛ بسيار زياد بود.


' كارل هاينس رومنيگه' مدير اجرايي باشگاه بايرن مونيخ مي گويد: شايد ‌آنهاحقه اي زده اند تا اجازه حضور در ليگ قهرمانان اروپا را پيدا كنند. حقه اي كه دقيقا نمي دانم چيست.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها