عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اردوي آمادگي تيم جوانان دوچرخه سواري با شركت 21 ورزشكار آغاز شد

اردوي آمادگي تيم جوانان دوچرخه سواري با شركت 21 ورزشكار آغاز شد
یک شنبه 19 تیر 1390  11:32 ب.ظ

تهران - اردوي آمادگي تيم ملي دوچرخه سواري كشورمان در رده سني جوانان، به منظور حضور در مسابقات قهرماني آسيا با شركت 21 دوچرخه سوار آغاز شد.
اردوي آمادگي تيم جوانان دوچرخه سواري با شركت 21 ورزشكار آغاز شد

به گزارش خبرنگار ايرنا، اين اردو كه در رده سني جوانان و در مواد سرعت و استقامت به منظور شناسائي و آماده سازي براي حضور در مسابقات قهرماني آسيا از عصر يكشنبه در پيست دوچرخه سواري مجموعه ورزشي آزادي آغاز شده به مدت هشت روز ادامه دارد.


اسامي نفرات دعوت شده به اين مرحله از اردوي تيم ملي جوانان بدين شرح اعلام شد:


ياسر اسدنيا و پويا خاتون آبادي از آذربايجان شرقي، ياسين قدرتي، صادق مهرباني و اسد قنبريان از فارس، داريوش اسماعيل زاده و عدنان صادقي از گيلان، محمد سمائي و مهدي گروسي از زنجان، مهدي عبادالهي از كرمان، ابوالفضل زارع زاده از يزد، پيمان اميدوار، سعيد مسلمي مقدم، امير حسين شفيعي، ميلاد ابراهيم زاده، محمدرضا باقري و سهيل نظرزاده از خراسان رضوي، شاهين شريفي، حسين شاهنگي و عليرضا نقدي از اصفهان و ادريس كاظمي از كرمانشاه در اين اردو حضور دارند.


لازم به ذكر است كه نفرات برتر مسابقات دوچرخه سواري قهرماني جوانان كشور كه از 27 الي 31 تير ماه سال جاري در تهران برگزار خواهد شد، به مرحله بعدي اردوي جوانان دعوت خواهند شد.


اعضاي كادر فني نيز متشكل از مجيد ناصري، ادگارد سمعونيان، محمد ابوحيدري، سعيد حمد ملكي، موسي اربطي، رضا راز، اسماعيل زينعلي و حسن آريانفرد مي باشند.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها