عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

روئينگ سواران ايران به كار خود در مسابقات كاپ 3 جهاني پايان دادند

روئينگ سواران ايران به كار خود در مسابقات كاپ 3 جهاني پايان دادند
یک شنبه 19 تیر 1390  11:32 ب.ظ

تهران - تيم ملي قايقراني روئينگ كشورمان كه در مسابقات كاپ 3 جهاني در سوئيس به مصاف حريفان خود رفته بودند روز گذشته در فينال E اين رقابتها در رده دوم جاي گرفتند.
روئينگ سواران ايران به كار خود در مسابقات كاپ 3 جهاني پايان دادند

به گزارش ايرنا به نقل از فدراسيون قايقراني، مسابقات كاپ 3 جهاني از 17 تير ماه با حضور 901 ورزشكار از 50 كشور جهان در كشور سوئيس برگزار و با قرار گرفتن حسن جهانيان و عاقل حبيبيان در ماده دو نفره سبك وزن در رده دوم فينال E به كار خود پايان داد.


قايقرانان كشورمان روز گذشته در فينال E اين رقابتها با 'ماتز مالسيك' و 'جوره سي وت' از اسلواني، 'هاكبئوم لي' و 'كانگئون جانگ' از كره جنوبي، 'فرانسيسكو روئيز' و 'كريستين يانتاني' از شيلي و 'احمد سلمان' و 'آناس ياور' از عراق مسابقه دادند.


در پايان اين مسابقه 'ماتز مالسيك' و 'جوره سي وت' از اسلواني با زمان 6:44.63 دقيقه اول، حسن جهانيان و عاقل حبيبيان از ايران با زمان 6:50.96 دقيقه دوم و 'لي' و 'كانگئون جانگ' از كره جنوبي با زمان 6:51.58 دقيقه سوم شدند.


شايان ذكر است، ملي پوشان كشورمان در اين رقابتها موفق شدند با ثبت ركوردهاي مناسب ضمن پشت سرگذاشتن تيم هاي با سابقه از جمله كره جنوبي و عراق فاصله خود را با قدرت هاي برتر آسيا كم كنند.


روئينگ يكي از قديمي ترين رشته هاي است كه هم اكنون بعد از دو و ميداني بيشترين شركت كننده را در المپيك دارد.


نفرات اعزامي به مسابقات روئينگ كاپ 3 جهاني سوئيس ساعت 4:10 بامداد سه شنبه 21 تيرماه به كشورمان باز مي گردند.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها