عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: به یقین، شیعیان ما آنانند که دلهایشان از هر نوع فریبکاری، کینه و دشمنی پاک و سالم باشد. بحارالانوار، ج 68، ص 156

سر گروه تيم ملي تنيس روي ميز: عمر اين روزها كوتاه است

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

سر گروه تيم ملي تنيس روي ميز: عمر اين روزها كوتاه است
یک شنبه 19 تیر 1390  11:34 ب.ظ

تهران - سرگروه تيم ملي تنيس روي ميز كشورمان با اشاره به محروميت برخي از معترضان ليگ دسته دو تنيس روي گفت‌: ‌شايد در كوتاه مدت ضرر كنيم، اما به طور حتم عمر اين روزها كوتاه خواهد بود.
سر گروه تيم ملي تنيس روي ميز: عمر اين روزها كوتاه است

شاهين اخلاق پسند عصر يكشنبه در گفت و گو با ايرنا، در اعتراض به برخورد مسوولان فدراسيون در حذف فهرست بازيكنان معترض از رقابت هاي ليگ دسته 2 بزرگسالان افزود: اين كار فدراسيون به هيچ وجه حرفه اي نبود و آقايان بايد در مقابل اين برخورد پاسخگو باشند.


وي گفت: برگزاري مسابقات و تعيين سطح بندي بدون حضور بازيكنان مطرح ليگ دسته 2 تازه ترين توهين و بي اعتنايي مسوولان فدراسيون نسبت به بازيكنان بود كه امروز صورت گرفت.


سر گروه تيم ملي تنيس روي ميز كشورمان ادامه داد: پيش از اين تصور بر اين بود كه تنها اعضاي تيم ملي و بازيكنان ليگ دسته يك نسبت به شرايط و وضعيت موجود اعتراض دارند.


وي گفت: به واقع اين طور نيست و تحريم مسابقات رده بندي ليگ دسته 2 بزرگسالان كشور از سوي بهترين بازيكنان اين ليگ نشان داد كه اين خواست عمومي خانواده پينگ پنگ است.


وي اطمينان داد: اين اعتراض ها به هيچ وجه هدايت شده نيست و خواست خود بازيكنان است و تا زماني كه اين روند ادامه داشته باشد به طور حتم اين اعتراض ها نيز ادامه خواهد يافت.


اخلاق پسند افزود: اعتراض ها تنها به بازيكنان محدود نمي شود، چرا كه از يك سال و اندي پيش كه مديريت جديد هدايت فدراسيون را بر عهده گرفت، خانواده تنيس روي ميز از جمله پيشكسوتان، مديران سابق فدراسيون و كاركنان فعلي ناملايمات بسياري را تحمل كرده و با حوصله منتظر اصلاح وضعيت فعلي بودند كه اين مهم تا به امروز اجرايي نشد.


وي در پاسخ به سووالي مبني بر اين كه تا چه زماني به اين اعتراض ها ادامه خواهيد داد گفت: زمان خاصي را هدف گذاري نكرده ايم، اما به طور يقين تا زماني كه مسوولان فعلي فدراسيون بر مسند قدرت بوده و به مطالبات به حق ما پاسخ ندهند، هيچ گونه تعاملي با فدراسيون نخواهيم داشت.


گفتني است؛ تعدادي از پينگ پنگ بازان ليگ دسته 2 با انتشار نامه اي سرگشاده از حضور در ليگ دسته 2 انصراف دادند كه به دنبال اين موضوع مسوولان فدراسيون نيز آنان را از شركت در رقابت ها محروم كردند.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها