عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تيمهاي ملي واليبال برزيل و روسيه به ديدار نهايي راه يافتند

تيمهاي ملي واليبال برزيل و روسيه به ديدار نهايي راه يافتند
یک شنبه 19 تیر 1390  11:34 ب.ظ

تهران - تيم هاي ملي واليبال برزيل و روسيه با شكست حريفان خود در مرحله نيمه نهايي بيست ودومين دوره ليگ جهاني واليبال به ديدار نهايي اين مسابقات راه يافتند.
تيمهاي ملي واليبال برزيل و روسيه به ديدار نهايي راه يافتند

به گزارش روز يكشنبه ايرنا، بازي هاي مرحله نيمه نهايي ليگ جهاني واليبال شب گذشته در لهستان پيگيري شد و تيم هاي برزيل و روسيه به ترتيب با شكست آرژانتين و لهستان به ديدار نهايي اين رقابت ها راه يافتند.


نخستين ديدار اين مرحله را دو تيم آرژانتين و برزيل برگزار كردند كه زرد پوشان برزيل 3 بر صفر و با امتيازات 25 بر 22، 42 بر 40 و 25 بر 23 ديگر حريف قاره آمريكاي جنوبي را شكست دادند تا براي دوازدهمين بار به ديدار نهايي ليگ جهاني واليبال راه يابند.


دو تيم لهستان و روسيه نيز براي تعيين ديگر فيناليست از ساعت 20 به وقت لهستان به مصاف يكديگر رفتند كه ملي پوشان روسيه 3 بر يك و با امتيازات 25 بر 22، 25 بر 22، 22 بر 25 و 25 بر 17 تيم ميزبان را شكست دادند تا به ديدار نهايي راه يابند.


مرحله پاياني ليگ جهاني واليبال از 15 تيرماه در لهستان آغاز و تيم هاي لهستان، آرژانتين، ايتاليا و بلغارستان در گروه E و تيم هاي برزيل، روسيه، آمريكا و كوبا در گروه F اين مسابقات با يكديگر به رقابت پرداختند.


مرحله نهايي ليگ جهاني واليبال امروز يكشنبه ساعت 17 به وقت محلي با ديدار تيم هاي لهستان و آرژانتين براي كسب مقام سومي آغاز مي شود و در ساعت 20 نيز دو تيم روسيه و برزيل براي قهرماني با يكديگر روبرو خواهند شد.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها