عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بحريني:حل مشكلات فني فاصله واليبال زنان ايران با آسيا را كاهش مي دهد

بحريني:حل مشكلات فني فاصله واليبال زنان ايران با آسيا را كاهش مي دهد
یک شنبه 19 تیر 1390  11:35 ب.ظ

تهران - سرمربي جديد تيم ملي واليبال بانوان كشورمان با اشاره به فاصله زياد واليبال زنان ايران با آسيا گفت:رفع مشكلات و نواقص فني تيم ملي موجب كاهش اين فاصله مي شود.
بحريني:حل مشكلات فني فاصله واليبال زنان ايران با آسيا را كاهش مي دهد

'پريسا بحريني' روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، تصريح كرد: خطاهاي سرويس از جمله مشكلات فني تيم ملي است كه بايد تا حد ممكن كاسته شود و از سوي ديگر بايد روي دريافت ها در زماني طولاني و با تمركز بالا تمرين كرد.


وي پايين بودن قدرت بدني بازيكنان را از ديگر نواقص فني واليبال ايران عنوان كرد و گفت:برنامه بدنسازي تيم ها باشگاهي و بويژه تيم ملي بايد جدي مورد توجه كادر فني قرار گيرد و اين امر نياز به يك برنامه ريزي دقيق و منظم دارد.


بحريني با يادآوري دوري 30 ساله واليبال زنان ايران از ميادين آسيايي و جهاني ادامه داد: در جريان رقابتهاي واليبال زنان جام باشگاههاي آسيا با دو رتبه ارتقا در جايگاه ششم قرار گرفتيم كه جاي خرسندي دارد، اما فراموش نكنيم آنچه موجب واگذاري برخي بازي ها در مقابل حريفان شد همان مشكلاتي فني است كه بايد برطرف شوند.


سرمربي جديد تيم ملي واليبال زنان، افزود: بايد روي كارهاي سرعتي واليباليست ها كار شود و سرعت تيم در حمله و دفاع به بالاترين حد ممكن برسد.


بحريني اضافه كرد:خوشبختانه در سالهاي اخير مسوولان فدراسيون گامهاي موثري در جهت توسعه واليبال در سطح كشور برداشته اند كه از آن جمله راه اندازي پايگاههاي مختلف استعداد يابي در نقاط مختلف كشور است.


وي استفاده از مشاوران مرد در كادر فني تيم ملي را از ديگر موضوعاتي عنوان كرد كه مي تواند نقايص واليبال زنان را هر چه سريع تر مرتفع كرده و باعث پيشرفت قابل توجه واليبال زنان شود.


بحريني برگزاري مسابقات دوستانه و تداركاتي، حضور بيشتر در تورنمنت هاي بين المللي و آسيايي را از ديگر عوامل موثر در پيشرفت واليبال ايران و كاهش فاصله آن با تيم هاي آسيايي عنوان كرد و گفت: اين مسابقات مي تواند ضمن افزايش تجربه، نقاط ضعف واليباليست ها را بيشتر و بهتر به نمايش بگذارد و اين امكان را براي آنان فراهم خواهد كرد كه براي رفع آن بكوشند.


به گفته بحريني با يك برنامه ريزي دقيق، حضور بيشتر در ميادين خارجي و انجام كارهاي پايه مي توان در مدت زماني سه تا پنج ساله فاصله واليبال زنان ايران و آسيا را از بين برد.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها