عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

کفاشیان ۶ ماه دیگر میهمان فوتبالی هاست!

کفاشیان ۶ ماه دیگر میهمان فوتبالی هاست!
دوشنبه 20 تیر 1390  12:20 ق.ظ

علی کفاشیان تصمیم گرفته برای دوره بعدی انتخابات فدراسیون فوتبال نامزد نشود تا فرد دیگری به عنوان رییس انتخاب شود. علی کفاشیان به احتمال بسیار زیاد در دوره بعدی انتخابات فدراسیون فوتبال نامزد نخواهد شد.

 

به دنبال ناکامی فدراسیون فوتبال در تمام رده های ملی و اتفاقات عجیب در حذف تیم فوتبال امید، علی کفاشیان تصمیم گرفته برای دوره بعدی انتخابات فدراسیون فوتبال نامزد نشود تا فرد دیگری به عنوان رییس انتخاب شود. این در حالی است که پیش از این کفاشیان اعلام کرده بود در دوره بعدی انتخابات نامزد خواهد شد.

خبرهای دریافتی از فدراسیون فوتبال حکایت از آن دارد که کفاشیان طی روزهای گذشته تحت فشار زیادی برای تسلیم استعفایش قرار گرفته، اما وی به همکارانش اعلام کرده که استعفا نمی کند و تا پایان دوران مسوولیت خود در فدراسیون فوتبال به کارش ادامه می دهد.

در راستای همین اتفاقات یکی از اعضای بلند پایه فدراسیون فوتبال تلاش های خود را برای رسیدن به ریاست فدراسیون فوتبال آغاز کرده و امیدوار است در انتخابات دوره بعدی با تکیه بر آرای روسای هیات های استان ها به صندلی علی کفاشیان برسد.

لازم به یادآوری است که انتخابات بعدی فدراسیون فوتبال دی یا بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد..../برنا

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها