عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تشكيل ستاد مشترك وزارت ورزش و كميته ملي المپيك

تشكيل ستاد مشترك وزارت ورزش و كميته ملي المپيك
دوشنبه 20 تیر 1390  01:51 ق.ظ

عباسي: بايد هر چه سريعتر مشكلات فدراسيون ها را حل كنيم
تشكيل ستاد مشترك وزارت ورزش و كميته ملي المپيك
 

سرپرست وزارت ورزش و امور جوانان در يكصدمين نشست اعضاي هيأت اجرايي كميته ملي المپيك پيشنهاد داد، براي تسريع امور تا زمان آغاز بازيهاي المپيك 2012 ستاد مشترك بين وزارت ورزش و امور جوانان و كميته ملي المپيك تشكيل شود.
يكصدمين نشست اعضاي هيأت اجرايي كميته ملي المپيك كشورمان با حضور محمد عباسي، سرپرست وزارت ورزش و امور جوانان، محمدعلي آبادي رئيس كميته ملي المپيك، اعضاي هيأت اجرايي و برخي از رؤساي فدراسيون ها صبح ديروز در محل وزارتخانه ورزش و جوانان برگزار شد. در اين نشست عباسي و اعضاي هيئت اجرايي مهمترين برنامه هاي در دستور كار ورزش را تسريع امور مربوط به آماده سازي تيم هاي ملي به ويژه رشته هاي المپيكي جهت حضور موفق در رقابتهاي انتخابي و سهميه المپيك در روزها و هفته هاي نزديك پيش رو عنوان كردند.
عباسي در اين نشست با تاكيد بر همدلي و هم افزايي نيروها براي سازماندهي مطلوب ظرفيتهاي ورزش كشور براي حضور در بازيهاي المپيك 2012 پيشنهاد تشكيل ستاد مشترك وزارت ورزش و امور جوانان و كميته ملي المپيك را داد و اظهار داشت: اين ستاد در تسريع امور و كنترل در مدت زمان ورزش طي روزهاي آينده تأثير زيادي خواهد گذاشت، به همين خاطر اميد است با همكاري هيأت اجرايي كميته ملي المپيك و اعضاي مرتبط با وزارت ورزش و جوانان در تشكيل اين ستاد به منظور رسيدگي هرچه سريعتر به امور ورزش كوشا باشيم.
سرپرست وزارت ورزش و امور جوانان با اشاره به وضعيت فدراسيون ها اظهار كرد: بايد هر چه سريعتر مشكلات فدراسيون ها را مرتفع سازيم تا آنها براي آماده سازي تيم هاي خود جهت حضور در المپيك و رويدادهاي مهم بين المللي با مشكل مواجه نشوند. ورزشكاران كشورمان بايد در سي امين دوره المپيك حضوري فعالتر داشته باشند و با كسب مدالهاي رنگارنگ نسبت به دوره گذشته نتايج درخشاني به جاي گذارند.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها