عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نفوذي هاي جمهوري اسلامي در «فريدام هاوس» واشنگتن!

نفوذي هاي جمهوري اسلامي در «فريدام هاوس» واشنگتن!
دوشنبه 20 تیر 1390  02:02 ق.ظ

رديابي عناصر نفوذي وزارت اطلاعات در محافل ضدانقلاب و حتي موسسات آمريكايي فعال عليه جمهوري اسلامي وارد فاز تازه اي در ميان اپوزيسيون شده است.
پايگاه اينترنتي «سبزنامه» وابسته به شماري از عناصر ضدانقلاب همكار با موسسات نومحافظه كار اخيرا با اشاره به حذف نام ايران از فهرست «25كشور سركوبگر» در فهرست موسسه آمريكايي فريدام هاوس (خانه آزادي)، برخي عناصر افراطي فراري از ايران را متهم كرد كه صرفا درصدد سودجويي از «خانه آزادي» هستند و كاهلي يا نفوذي بودن آنها باعث حذف نام ايران از فهرست مذكور شده است.
اين سايت وابسته به اميرعباس فخرآور- فردي كه خود مظنون به همكاري با جمهوري اسلامي است و برادرش چندي پيش با وزارت اطلاعات همكاري كرده و به ايران برگشته- مي نويسد: پروانه وحيدمنش، فريبا داوودي مهاجر، اكبر عطري، مريم معمار صادقي، محسن سازگارا به همراه اعضاي خانواده اش كه حالا سنگر خانه آزادي را فتح كرده و به كسب درآمد از اين سنگر مشغولند، مستقيما بايد پاسخگوي دليل حذف نام جمهوري اسلامي از ليست حكومت هاي سركوبگر باشند.
به نظر ميرسد پنج سال پيش كه اينها در لايه هاي خانه آزادي نفوذ نكرده بودند، گزارش هاي اميدوارانه تري عليه جمهوري اسلامي از طرف اين موسسه شهر واشنگتن منتشر مي شد. رفتار مشكوك برخي افراد و جريانات در فلج كردن موسسات بين المللي در چند مورد ديگر هم ديده شده و رو به گسترش مي باشد. محسن سازگارا به عنوان پژوهشگر مهمان در انستيتوي بوش نفوذ كرده و بخش امور ايران را در اين موسسه از كار مي اندازد. بسيجي خوش شانسي [باطبي!!] كه در ماجراي 18 تير تي شرت خون آلود بالا برد، رياست افتخاري موسسه ناراضيان اينترنتي را دريافت كرده و بلافاصله بخش امور ايران در اين موسسه هم تعطيل شد. همين گروه ظرف 5 سال گذشته تمام تلاش خود را به كار برده اند تا زهر برنامه هاي بخش فارسي صداي آمريكا را بگيرند و راديو فردا را به طور كامل خنثي كنند.
سبزنامه در پايان نوشت:آيا بايد باور كنيم گروهي مرتبط با جمهوري اسلامي تلاش مي كنند تا اقدامات بين المللي عليه جمهوري اسلامي را كم رنگ كرده و مشروعيت از دست رفته را به آنها بازگردانند يا اينكه فقط سوءاستفاده هاي شخصي و منافع يك گروه كوچك به هم پيوسته چنين خيانتي را صورت مي دهند؟
يادآور مي شود چند ماه پيش فريدام هاوس اعلام كرد سايت فارسي «گذار» را به خاطر مشكلات مالي تعطيل مي كند. اين سايت توسط كساني چون فاطمه حقيقت جو و همسرش و همچنين علي افشاري اداره مي شد و عملا به حالت نيمه تعطيل درآمده بود.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها