عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

طالع بینی امروز دوشنبه ۲۰ تیر ۹۰

طالع بینی امروز دوشنبه ۲۰ تیر ۹۰
دوشنبه 20 تیر 1390  06:07 ق.ظ

 

طالع بینی روز : طالع بینی امروز دوشنبه ۲۰ تیر ۹۰ 

 

فروردین

فروردین

در خودتان به دنبال تغییر باشید ؛ اكنون كه مسائل كاریتان به راحتی پیش میروند، درست نیست كه به نیازهای خود رسیدگی نكنید ؛ امروز دوست دارید برای دیگران برنامه ریزی كنید.

 

 

 

 

اردیبهشت

اردیبهشت

افرادی که امروز با آنها روبرو میشوید بیش از حد مثبت اندیش هستند اما با ذکاوت نیستند.

باید به حرف هایشان گوش کنید اما هر وقت فرصتی بدست آوردید موضوع را عوض کنید در غیر این صورت تحت تاثیر نظرات گمراه کننده آن ها قرار میگیرید و خطا میکنید.

 

 

 

 

 

خرداد

خرداد

امروز اگر كار هنری انجام میدهید حتماً كارتان عالی میباشد ؛ افرادی كه ملاقات می كنید دائماً به شما كمك میكنند و شاید هم كار با مسائل رمانتیك تركیب شود.تیر

تیر

امروز خلاقیت شما افزایش پیدا میکند و تصمیم میگیرید تا سرگرمی جدیدی برای خود پیدا کنید و اگر این سرگرمی ثبت نام در یک کلاس باشد که چه بهتر.

چیزی که در حال حاضر به آن احتیاج دارید دیدن افراد جدید است ؛ امروز شاید از یک نفر خوشتان بیاید.

 

 

 

مرداد

مرداد

به طور طبیعی شما دارای اعتماد به نفس هستید اما امروز شما به سادگی توسط برخی مردم اطرافتان ،‌خالی از انرژی میشوید و به زودی شروع به احساس دلسوزی برای خود میكنید.

قبل از این كه احساس قربانی بودن كنید، به خود یادآوری كنید كه این افراد از نحوه رفتار خود مطلع نیستند و این كار را تعمداً انجام نمیدهند ، آن عده از شما كه اخیراً در فكر به وجود آوردن تغییراتی در خانه بوده اید، اكنون میتوانید به آن بپردازید.

 

 

 

 

 

شهریور

شهریور

امروز فوق العاده دوست دارید به خرید بروید یا روحیه تان عوض کنید یا هر دو! ، اگر مجبور شوید مدام در جایی بمانید زود بی حوصله و خسته میشوید و در این زمان احتیاج به تنوع دارید.

سفرهای کوتاه و خرید البته اگر همراهی داشته باشید لذت بخش میباشد و شما را سرگرم میکنند البته شما را تشویق به پول خرج کردن هم بکنند که البته این خوب نیست.

 

 

 

 

 

 

مهر

مهر

احساسات شما بسیار صحیح و منطقی عمل میکند و شما دقیقاً میدانید که چه چیزی را میخواهید ؛ هم چنین از این که عاقلانه رفتار میکنید بسیار احساس غرور خواهید کرد و راضی بوده و جای هیچ خطری و ریسکی وجود ندارد.

بحث با کسی که مورد تحسین شماست مطلب جدیدی،برای فکر کردن میدهد و یکبار دیگر متوجه میشوید که این شخص تا چه اندازه دارای عقل سلیم میباشد.

 

 

 

 

 

ابان

ابان

امروز نسبت به افرادی که دوست دارید احساساتی و هم دل هستید اما مراقب باشید این طرز فکر شما را ناامید نکند زیرا در نهایت آنها نیز بشر هستند.

 

 

 

 

اذر

آذر

ممكن است بهتر باشد كه قدمی به عقب بردارید و از جنگ و دعوا خود را دور كنید ؛ شما گاهی اوقات دست به عملی میزنید یا حرفی میزنید كه نسنجیده است.

البته همیشه یك جور از زیرش در می روید ولی اگر احیاناً در مورد یك شخص یا برنامه ای كه آلوده اش هستید گیج شده اید، ممكن است حرفی از دهانتان بیرون بپرد و كسی را عصبانی یا خجالت زده كنید.

 

 

 

 

دی

دی

از آنجایی كه شما در پنهان كردن احساساتتان مهارت دارید، دیگران قادر به تشخیص حساسیت های شما نیستند.

این طور به نظر می آیدكه یك یا گروهی از دوستانتان شما را اخیراً ناراحت كرده باشند، ممکن است بد نباشد كه با آنها برخورد كنید ولی قبل از انجام هر كاری خوب فكر كنید.

آیا واقعاً نیازی هست كه آن قدر به این موضوع اهمیت دهید یا این كه شما بیش از حد موضوع را جدی گرفته اید؟ به خاطر داشته باشید كه در چنین زمانی شما فوق العاده حساس هستید.

 

 

 

 

 

 

بهمن

بهمن

اگر در محل کارتان با موضوعی روبرو شدید که شما را عصبانی کرد و کنترل خود را از دست دادید سعی کنید عقب بایستید و خودتان را از هر اتفاقی که می افتد دور نگه دارید.

در این زمان کار بیش از حد فکر خوبی نیست و میتواند فرصت های موفقیت تان را به خطر بیندازد ؛ اگر امشب بیرون میروید کاری را انجام دهید که موجب آرامشتان میشود.

 

 

 

 

اسفند

اسفند

فنا شدن توسط احساس ایده آل شماست و شانس دیدار در تمام عمر یک بار میتواند پیش بیاد ؛ امروز  اگر شما ریسک کنید متاسف نخواهید بود اما اگر ریسک نکنید یک عمر پشیمان میشوید.

 

 

 

 
وقتی احساس غربت می کنید یادتان باشد که خدا همین نزدیکی است .

******

alizare1

alizare1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 6234
محل سکونت : یزد
دسترسی سریع به انجمن ها