عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

«تغییرشكل دهندگان ۳» در صدر جدول فروش قرار گرفت

«تغییرشكل دهندگان ۳» در صدر جدول فروش قرار گرفت
دوشنبه 20 تیر 1390  06:20 ق.ظ

«تغییرشكل دهندگان ۳» در صدر جدول فروش قرار گرفت  
 
 
 
 
   
 
 
    فیلم اكشن و مهیج «تغییرشكل دهندگان ۳» روز جمعه گذشته با اكران در ۴۱۰۷ سالن درسینماهای آمریكای شمالی حدود ۱۵ (۱۴.۹ )میلیون دلار فروخت.
   
   
 
 
     

فیلم اكشن و مهیج «تغییرشكل دهندگان ۳» روز جمعه گذشته با اكران در ۴۱۰۷ سالن درسینماهای آمریكای شمالی حدود ۱۵ (۱۴.۹ )میلیون دلار فروخت.

 

این فیلم محصول كمپانی «پارامونت» است و روز جمعه گذشته نیز فروش ۳۳ میلیون دلاری به دست آورد تا در رتبه اول پرفروش ترین های سینمای این كشور بایستد.

 

سومین قسمت از سری فیلم های «تغییر شكل دهندگان» با عنوان فرعی «تاریكی ماه» هم اكنون ركورد فروش آغازین سال ۲۰۱۱ سینمای آمریكا را در اختیار دارد. این فیلم روز پنج شنبه فروش بیش از ۳۷ میلیون دلار را در سینماهای آمریكا به دست آورد تا بیشترین فروش آغازین یك فیلم در سال ۲۰۱۱ را به خود اختصاص دهد.

 

به گزارش هالیوود ریپورتر، «تغییرشكل دهندگان؛ تاریكی ماه» به كارگردانی «مایكل بی» تاكنون به فروش جهانی ۷۰ میلیون دلار رسیده است. «مگان فاكس» و «شیا لبوف» دراین قسمت جدید نقش آفرینی داشته اند و «استیون اسپیلبرگ» نیز هم چون دو قسمت قبلی در تولید این فیلم مشاركت داشت.

 

دو قسمت قبلی فیلم های «ترانسفورمرها» مجموع فروش جهانی یك و نیم میلیارد دلار را به ثبت رساند. «جیمز فری» خالق آثاری چون «یك میلیون قطعه كوچك» نگارش فیلم نامه قسمت جدید را برعهده داشته است.

 

داستان قسمت اول «تغییر شكل دهندگان» درباره نوجوانی با بازی «لابیوف» بود كه در خلال مبارزه ای بین دو گروه از روبات های فضایی قرار می گیرد. او نقشه ای دارد كه روبات های دشمن می خواهند با به دست آوردن آن، سلطه خود را بر كره زمین تحمیل كنند. «مایكل بی» كارگردانی قسمت دوم فیلم «تغییر شكل دهندگان» را نیز برعهده داشت.

 

داستان فیلم سومین بخش این مجموعه اكشن به حضور نه بیگانه غیرزمینی در یك دبیرستان زمینی می پردازد. سیاره بیگانگان پس از یك تهاجم توسط دشمنان فضایی نابود شده است. «شیا لا بیوف» بازیگر فعلی و نسخه دوم این فیلم در مصاحبه با راپ پذیرفت كه «تغییر شكل دهندگان ۲» فیلمی كاملا خارج از كنترل بود. این درحالی است كه وی نسخه اخیر فیلم را امیدواركننده می داند، هنوز نقش تودیك و روند رویدادهای داستان فیلم اخیر «مایكل بی» در سایه ای از ابهام قرار دارد.

 

لابیوف در ادامه گفت: «تغییر شكل دهندگان ۲» از ظرایف نسخه اول این فیلم بی بهره بود و همین موضوع تماشای فیلم اول را لذت بخش تر می كند. »

 

وی در ادامه توضیح می دهد: نسخه دوم فیلم مرا متأثر نمی كند. این فیلم بر پایه صحنه های خشونت آمیز ساخته شده و درون مایه اصلی خود را از دست داده بود. ما قصد داشتیم فیلمی بزرگ بسازیم؛ بنابراین صحنه های زیادی از نبرد روبات ها را به نمایش درآوردیم. اگرچه وقایع فیلمی مانند تغییر شكل دهندگان ارتباط مستقیم با بودجه فیلم دارد.

 

در سیاره «سابرتون» روبات هایی زندگی می کنند که به راحتی می توانند تغییر شکل داده و اعضای بدن خود را به هرصورتی در بیاورند. «تغییر شكل دهندگان» که قدرت تبدیل شکل خود به اتومبیل، کشتی، هواپیما و حتی انسان را دارند، شروع به اجرای طرحی دستیابی به منابع انرژی کره زمین می کنند و جنگ بزرگی در می گیرد.

 

نسخه اول فیلم علمی تخیلی «تغییر شکل دهندگان» محصول سال ۲۰۰۷ توانست رکورد «مرد عنکبوتی» را در فروش شکست دهد.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها