عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

خانه الیزابت تیلور فروخته شد

خانه الیزابت تیلور فروخته شد
دوشنبه 20 تیر 1390  06:20 ق.ظ

خانه الیزابت تیلور فروخته شد .  
 
 
 
 
   
 
 
    این بازیگر برنده اسکار که در ماه مارس سال جاری در گذشت ، از سی سال پیش تا روز مرگش ، در یک خانه قدیمی واقع در منطقه بلیر در ایالت کالیفرنیا زندگی می کرد .
   
   
 
 
     

این بازیگر برنده اسکار که در ماه مارس سال جاری به علت ناراحتی قلبی ، در سن ۷۹ سالگی در گذشت ، از سی سال پیش تا روز مرگش ، در یک خانه قدیمی واقع در منطقه بلیر در ایالت کالیفرنیا زندگی می کرد .

 

این ملک قدیکی که در سال ۱۹۶۰ساخته شده است ، ۳۳ روز در لیست فروش آژانس املاک دیوید ماسلر قرار داشت اما بلاخره توسط یک فرد ناشناس و نا معلوم خریداری شد.

 

هنوز معلوم نیست که این ملک بزرگ قدیمی که ۷۰۰۰ فوت مربع مساحت دارد ، به چه قیمتی فروخته شده است. این خانه بزرگ که قبل از الیزابت تیلور ، متعلق به خواننده نانسی سینترا بود ، یک استخر بزرگ و یک بخش مجزا برای خدمتکاران دارد.

 

کریستوفر ، پسر الیزابت درباره این ملک گفت:" این ملک همان مکانی است که ما همیشه و بخصوص در جشن شکرگزاری و عید پاک ، دور هم جمع می شدیم . مادرم هیچ وقت نقل مکان و جابجایی را دوست نداشت."

 

اموال شخصی این بازیگر زیبا و مشهور فیلم "کلئوپاتر" در ماه دسامبر به حراج گذاشته خواهد شد.

 

مارک پورتر، رئیس حراجی کریستی آمریکا که فروش اموال شخصی الیزابت تیلور به عهده او گذاشته شده است ، گفت:"کمتر زنی می تواند همچون الیزابت ، همه خصوصیات خوب را یکجا داشته باشد . او نه تنها یک ستاره بین المللی سینما و مد بود بلکه یک مادر دوست داشتنی ، یک تاجر موفق و یک انسان سخاوتمند و خیرخواه نیز بود . این مجموعه اموال ارزشمند او ، ما را به ماهیت اصلی روح بی نظیر و منحصر به فرد الیزابت تیلور نزدیکتر می کند.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها