عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

خانه الیزابت تیلور فروخته شد

خانه الیزابت تیلور فروخته شد
دوشنبه 20 تیر 1390  06:20 ق.ظ

خانه الیزابت تیلور فروخته شد .  
 
 
 
 
   
 
 
    این بازیگر برنده اسکار که در ماه مارس سال جاری در گذشت ، از سی سال پیش تا روز مرگش ، در یک خانه قدیمی واقع در منطقه بلیر در ایالت کالیفرنیا زندگی می کرد .
   
   
 
 
     

این بازیگر برنده اسکار که در ماه مارس سال جاری به علت ناراحتی قلبی ، در سن ۷۹ سالگی در گذشت ، از سی سال پیش تا روز مرگش ، در یک خانه قدیمی واقع در منطقه بلیر در ایالت کالیفرنیا زندگی می کرد .

 

این ملک قدیکی که در سال ۱۹۶۰ساخته شده است ، ۳۳ روز در لیست فروش آژانس املاک دیوید ماسلر قرار داشت اما بلاخره توسط یک فرد ناشناس و نا معلوم خریداری شد.

 

هنوز معلوم نیست که این ملک بزرگ قدیمی که ۷۰۰۰ فوت مربع مساحت دارد ، به چه قیمتی فروخته شده است. این خانه بزرگ که قبل از الیزابت تیلور ، متعلق به خواننده نانسی سینترا بود ، یک استخر بزرگ و یک بخش مجزا برای خدمتکاران دارد.

 

کریستوفر ، پسر الیزابت درباره این ملک گفت:" این ملک همان مکانی است که ما همیشه و بخصوص در جشن شکرگزاری و عید پاک ، دور هم جمع می شدیم . مادرم هیچ وقت نقل مکان و جابجایی را دوست نداشت."

 

اموال شخصی این بازیگر زیبا و مشهور فیلم "کلئوپاتر" در ماه دسامبر به حراج گذاشته خواهد شد.

 

مارک پورتر، رئیس حراجی کریستی آمریکا که فروش اموال شخصی الیزابت تیلور به عهده او گذاشته شده است ، گفت:"کمتر زنی می تواند همچون الیزابت ، همه خصوصیات خوب را یکجا داشته باشد . او نه تنها یک ستاره بین المللی سینما و مد بود بلکه یک مادر دوست داشتنی ، یک تاجر موفق و یک انسان سخاوتمند و خیرخواه نیز بود . این مجموعه اموال ارزشمند او ، ما را به ماهیت اصلی روح بی نظیر و منحصر به فرد الیزابت تیلور نزدیکتر می کند.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7270
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها