عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نام پسر ناتالی پورتمن ، " الف" است !

نام پسر ناتالی پورتمن ، " الف" است !
دوشنبه 20 تیر 1390  06:21 ق.ظ

نام پسر ناتالی پورتمن ، " الف" است !  
 
 
 
 
   
 
 
    ناتالی پورتمن نام پسر تازه متولد شده اش را اعلام کرد.
   
   
 
 
     

ناتالی پورتمن نام پسر تازه متولد شده اش را اعلام کرد.

 

این بازیگر برنده اسکار و همسرش ، بنجامین میلپید ، اولین فرزند خود را که ماه گذشته متولد شد ، " الف" نامیدند." الف" اولین حرف الفبای عبری است.

 

این بازیگر یهودی با انتخاب این نام برای فرزندش که به معنای " یگانگی خدا" نیز هست به دین و زبان مادری خود ادای احترام کرد .

 

این زوج جوان که در صحنه فیلمبرداری فیلم " قوی سیاه" با یکدیگر آشنا شدند ، تصمیم گرفتند که نام خانوادگی پسرشان تلفیقی از نام خانوادگی هر دوی آنها یعنی "پورتمن – میلپید " باشد.

 

پورتمن قبل از تولد "الف" که هنوز در ملاء عام دیده نشده است ، اعتراف کرد که یهودی تبار بودن او باعث شده است که او خرافاتی باشد.

 

او گفت:" خرافه پرستی در وجود همه یهودیان وجود دارد. بر طبق رسم و رسوم یهودیان ، هیچ یک از کارهای یک نوزاد نباید قبل از تولد او انجام شود."

 

ناتالی در دوران بارداریش نیز به اونر و شلی ، پدر و مادرش، ادای احترام کرد و گفت:" امیدوارم بتوانم همانطورکه پدر و مادرم از من مراقبت کردند و مرا بزرگ کردند ، پسرم را بزرگ کنم."

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها