عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

آغاز ثبت نام پذيرفته شدگان دستياری

آغاز ثبت نام پذيرفته شدگان دستياری
دوشنبه 20 تیر 1390  06:51 ق.ظ

آغاز ثبت نام پذيرفته شدگان دستياری


مهلت ثبت نام تا 29 تير/
ثبت نام پذيرفته شدگان دستياري آغاز شد/ مهلت انصراف در هفته اول مرداد

پذيرفته شدگان سي و هشتمين دوره پذيرش دستياري سال 89 از امروز تا 29 تيرماه فرصت دارند با مراجعه به دانشگاههاي علوم پزشکي نسبت به ثبت نام در اين دوره اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، کليه پذيرفته شدگان سي و هشتمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي موظف به مراجعه به دانشگاه محل پذيرش و انجام مراحل ثبت نام از تاريخ 18 تا 29 تيرماه هستند.

کليه پذيرفته شدگان، در هنگام ثبت نام بايد با توجه به سهميه پذيرش خود اصل مدارک لازم جهت استفاده از سهميه مربوطه را براساس مندرجات راهنماها و دستورالعمل هاي مرتبط به دانشگاه محل پذيرش ارائه کنند. نوع سهميه پذيرش به دانشگاههاي علوم پزشکي محل آموزش اعلام مي شود.

شروع به آموزش کليه پذيرفته شدگان مرحله اصلي آزمون پذيرش دستيار تخصصي در تاريخ اول شهريورماه سال 90 خواهد بود و تنها شروع به آموزش دانشجويان پزشکي که با استفاده از مقررات رتبه هاي برتر، استعدادهاي درخشان، قانون تسهيل ازدواج جوانان و ....، مشروط به اتمام دوره آموزش پزشکي عمومي تا تاريخ 31 شهريورماه 90، مجاز به شرکت و پذيرش در آزمون مذکور شده اند، در تاريخ اول مهرماه 90 است.

عدم ثبت نام در موعد مقرر و يا عدم شروع به آموزش در مواعيد اعلام شده در بند 3 به منزله انصراف قطعي پذيرفته شده محسوب مي شود و کليه شرکت کنندگان در آزمون که انتخاب رشته کرده اند و در مرحله اصلي پذيرش پذيرفته نشده اند در صورت عدم تمايل به شرکت در مراحل جايگزين بايد مراتب را از طريق سايت اينترنتي http://sanjeshp.ir از تاريخ اول مرداد تا 12 مرداد ماه سال جاري اعلام کنند.

به گزارش مهر، سي و هشتيمن دوره آزمون دستياري تخصصي پزشکي روز 28 بهمن 89 همزمان در 18 شهر کشور با شرکت 15 هزار و 182 داوطلب برگزار شد و 2 هزار و 478 نفر در 26 رشته و 34 دانشگاه علوم پزشکي پذيرفته شدند.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها