عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

حمايت ناني از وياس بواس

حمايت ناني از وياس بواس
دوشنبه 20 تیر 1390  10:48 ق.ظ

حمايت از وياس بواس پس از حضور روي نيمکت چلسي به بازيکنان تيم رقيب هم سرايت کرده است.

پس از آنکه آندره وياس بواس، مربي جوان و موفق فصل گذشته‌ي پورتو تصميم گرفت هدايت آبي‌هاي لندن را بر عهده بگيرد از کارمندان و مديران باشگاه چلسي گرفته تا بازيکنان زبان به تحسين شجاعت و شهامت اين مربي گشوده و اکنون نوبت بازيکنان تيم منچستريونايتد رسيده که از اين مربي حمايت کنند.

ناني ستاره‌ي پرتغالي و هموطن بواس با حمايت از تصميم اين مربي جوان گفت: بواس در زمان حضورش در ليگ پرتغال نقش بسزايي در انتقال ستاره‌ها و استعدادهاي پرتغالي به ليگ برتر انگليس داشت و اکنون فرصت خوبي بود تا خودش حضور در انگليس را تجربه کند.

وي ادامه داد: چلسي باشگاه فوق العاده اي است. فکر مي کنم منصفانه بود که بواس براي هدايت اين تيم انتخاب شود و شانسش را امتحان کند. مربيگري تيمي مانند چلسي يک شغل رويايي است.

ناني در پايان درباره‌ي ناراحتي برخي هواداران پورتو از جدايي بواس هم عنوان کرد: من شرايط را درک مي کنم. البته بايد به بواس هم توجه کرد، من او را هم درک مي کنم و مي دانم که الان ناراحت است. ترک کردن باشگاهي‌ که در قلب يک بازيکن يا مربي جاي دارد هميشه کار دشواري بوده و هست.

آندره وياس بواس که فصل گذشته سه جام قهرماني ليگ پرتغال جام حذفي و ليگ اروپا را به دست آورد از فصل آينده سکان‌دار آبي‌هاي لندن خواهد بود تا قهرماني را منچستريونايتد پس بگيرد.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها