عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مظلومي: رحتمي و آندو فردا ثبت مي‌كنند

مظلومي: رحتمي و آندو فردا ثبت مي‌كنند
دوشنبه 20 تیر 1390  11:15 ق.ظ


  پرويز مظلومي پس از پايان تمرين روز گذشته تيم استقلال پاسخگوي سؤالات خبرنگاران بود.

*تمرينات چطور است؟
تمرينات و اردوي خوبي را پشت سر گذاشتيم و با بضاعتي که داريم به صورت منظم برنامه‌هايمان را پيگيري مي‌کنيم. در حال حاضر به دنبال برنامه ريزي هستيم و حدود يک هفته آماده سازي را به صورت سفت و سخت دنبال خواهيم کرد.

* تکليف مجيدي چه شد؟
مجيدي با اجازه ما به مرخصي رفته است و مشکلات شخصي‌اش که حل شود بلافاصله به تهران بازمي‌گردد و در تمرينات شرکت خواهد کرد.

* ظاهرا از مصاحبه فتح‌الله‌زاده مبني بر اينکه از شما قهرماني مي‌خواهد ناراحت شده بوديد و حتي اعلام کرديد که با اين تيم نبايد حرفي از قهرماني زد...
فتح‌الله‌زاده حق دارد. او نگران است اما من هم روي داشته‌هايم صحبت مي‌کنم. ايشان سعي و تلاش خود را انجام داده و نفراتي را گرفته‌ است، مثل کرار که در تمرين ما هم شرکت کرد. من به صحبت‌هاي حاجي احترام مي‌گذارم ولي به عنوان مربي از چيزي که در اختيار دارم صحبت مي‌کنم. در حال حاضر اين تيم 14 و 15 نفري دست من است ولي در مجموع اميدوارم که همه چيز حل شود و بازيکنان بلافاصله در تمرينات شرکت کنند.

* غيبت جباري شائبه‌هايي را به وجود آورده است؟
جباري از ما مرخصي گرفته چون خيلي به خودش فشار آورده است. اين براي اولين سال است که جباري اين قدر در تمرينات بدنسازي به صورت فشرده شرکت مي‌کند و ما هم تشخيص داديم به او استراحت بدهيم.

* ظاهرا ميداودي هم مشکلاتي دارد؟
اين گونه نيست. اين بازيکن گچ پايش را باز کرده و بايد تمرينات ويژه‌اي را پشت سر بگذارد. از آن تاريخ 6 هفته بايد تمرينات ويژه را پشت سر بگذارد تا آماده شود وگرنه مشکلي براي همراهي با استقلال ندارد.

* تکليف برومند چه شد، مي‌گويند قرار است او به استقلال بيايد؟
قرار نبود چنين چيزي رخ دهد. اين رسانه‌ها بودند که مي‌گفتند برومند به استقلال مي‌آيد. ما براي پيشکسوتان احترام قائليم و اين بازيکن براي آمادگي بيشتر به تمرينات آمده تا در هر تيمي که دوست داشت عضويت پيدا کند.

* مشکلات مالي‌‌تان هنوز برطرف نشده است؟
فعلا نه اما به فتح الله زاده گفتم حاضر نيستم حتي يک دقيقه هم به جاي تو باشم. هم انتظار داريم تيم کهکشاني ببندد و هم پولي نداريم.

* پس تکليف بمب‌هاي چه مي‌شود؟
بمب‌ها را منفجر کرده ديگر! مگر نديديد جاسم کرار در تمرينات شرکت کرد. خيلي‌ها مي‌گفتند کرار به امارات يا به قطر مي‌رود اما ديديد که قراردادش را با استقلال ثبت کرد.

* تکليف تيموريان و رحمتي چه شد؟
اين 2 بازيکن فردا قراردادشان را با ما ثبت مي‌کنند. منتظر حيدري و انصاري‌فرد نيز هستيم و آنها به ما قول‌هايي داده‌اند اما تا زماني که قرار دادشان را ثبت نکنند چيزي مشخص نمي‌شود.

* گفته مي‌شود استقلال "وليد علي " بازيکن کويتي را مي‌خواهد درست است؟
صحبت‌هايي با اين بازيکن انجام شده اما او باشگاه پولداري دارد و تيم‌هاي عربستاني هم شديدا به دنبال اين بازيکن هستند. بايد ببينيم وضعيت او چه خواهد شد. ضمن آنکه يک هافبک چپ برزيلي را که در پرتغال بازي مي‌کند مد نظر داريم و در حال مذاکره با اين بازيکن هستيم.

* اگر وضعيت مالي استقلال مشخص نشود اين تيم به مشکل نمي‌خورد؟
اميدوارم سرپرست وزارت ورزش به داد دو تيم استقلال و پرسپوليس برسد. ما وابسته به سازمان هستيم و اميدواريم دست ما را بگيرند چون بازيکنان مرتب نق نق و غر غر مي‌کنند و نمي‌شود آنها را با اين وضعيت راضي نگه داشت. بايد هر چه سريع‌تر از لحاظ مالي به شرايط مطلوب برسيم. من مي‌خواهم تيمم آرامش داشته باشد و تمرکزم روي مسائل فني باشد اما اگر بازيکن رضايت نداشته باشد مشکلات حل نخواهد شد. البته اين نيست که بگويم کسي کم کاري مي‌کند چون مي‌بينيم که در باشگاه چه تلاشي مي‌شود. حالا به دنبال اسپانسر‌ها هستيم تا بهترين مبلغ پيشنهادي را دريافت کرده و با آنها قرارداد ببنديم.

 

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها