عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

آخرین اخبار لیگ برتر در روز دوشنبه 20-4

آخرین اخبار لیگ برتر در روز دوشنبه 20-4
دوشنبه 20 تیر 1390  01:00 ب.ظ

با سلام خدمت دوستان گرامی

با توجه به اتمام بازیهای فوتبال لیگ برتر  و  جام حذفی 

اخبار مرتبط به حواشی تیم های لیگ برتر - مصاحبه های آنان و نقل و انتقال بازیکنان ، در پست هاي زير آخرين اخبار و حواشی مرتبط  به تيم هاي فوتبال ليگ برتر كشور  را در روز دوشنبه 20-4 بصورت مجموع قرار داده ميشود

این اخبار به تناوب و در طول روز گذاشته خواهد شد    /   اميدوارم كه مور توجه دوستان قرار گیرد

دوستان  با مطالعه پست ها  لطفا از درج مطالب تکراری در این تایپیک خودداری کنید - ممنون

http://parsiansport.com/uploads/posts/1307387604.jpg

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای
تعداد پست ها : 2823

پاسخ به:آخرین اخبار لیگ برتر در روز دوشنبه 20-4
دوشنبه 20 تیر 1390  01:20 ب.ظ

کمالوند و کريمي منعي براي مربيگري ندارند

محروم شدن دو مربي از حضور در ليگ هاي فوتبال

رئيس سازمان ليگ آزادگان فدراسيون فوتبال خبر داد که 2 مربي از فعاليت در ليگ‌هاي فوتبال محروم هستند.

پس از آنکه ستاد منشور و پيگيري تخلفات اخلاقي فدراسيون فوتبال نام چند مدير برنامه را اعلام کرد تا اين تعداد براي حضور در محافل فوتبالي ممنوع‌الفعاليت شوند، اين بار نام 2 مربي ديگر به گوش مي‌رسد که به دلايل مختلف از مربيگري در ليگ‌هاي فوتبال محروم شدند.

غلامرضا بهروان، رئيس سازمان ليگ آزادگان فدراسيون فوتبال با اعلام اين خبر گفت:‌ هر موردي را که ستاد پيگيري تخلفات اخلاقي به ما اعلام کند براي ما لازم‌الاجراست و در اين زمينه ليگ برتر با ليگ‌هاي زير گروه تفاوتي ندارد.
بهروان تأکيد کرد: بر همين اساس نام 2 مربي به ما اعلام شده است که نام آنها را به صورت محرمانه به خودشان اعلام کرده‌ايم.
وي در مورد نام اين 2 نفر گفت: اسم اين افراد نزد ما امانت است. اهل دروغ نيستم و اسم کسي را بي‌جهت نمي‌گويم. البته يکي از اين 2 نفر سال گذشته در يکي از تيم‌هاي ليگ دسته اول شهرستاني مشغول به کار بوده است.

رئيس سازمان ليگ آزادگان فدراسيون فوتبال با اعلام اينکه مطمئن باشيد اين افراد از مربيان معروف و مطرح نيستند، افزود: ستاد منشور نام اين دو مربي را به ما اعلام کرده است، البته معتقدم که مشکل اين مربيان نيز حل خواهد شد.
وي تأکيد کرد: اسامي مانند فراز کمالوند يا فيروز کريمي که از آنها به عنوان مربي محروم نام برده مي‌شود، صحت ندارد. اين دو به اضافه ساير مربيان مطرح براي مربيگري هيچ مشکلي ندارند.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای

دوشنبه 20 تیر 1390  01:21 ب.ظ

فتح‌الله‌زاده نگران است اما من هم روي داشته‌هايم صحبت مي‌کنم

مظلومي: رحتمي و آندو فردا ثبت مي‌كنند

سرمربي استقلال گفت: مهدي رحمتي و آندرانيک تيموريان فردا قراردادشان را با استقلال ثبت خواهند کرد.

پرويز مظلومي پس از پايان تمرين روز گذشته تيم استقلال پاسخگوي سؤالات خبرنگاران بود.

*تمرينات چطور است؟
تمرينات و اردوي خوبي را پشت سر گذاشتيم و با بضاعتي که داريم به صورت منظم برنامه‌هايمان را پيگيري مي‌کنيم. در حال حاضر به دنبال برنامه ريزي هستيم و حدود يک هفته آماده سازي را به صورت سفت و سخت دنبال خواهيم کرد.

* تکليف مجيدي چه شد؟
مجيدي با اجازه ما به مرخصي رفته است و مشکلات شخصي‌اش که حل شود بلافاصله به تهران بازمي‌گردد و در تمرينات شرکت خواهد کرد.

* ظاهرا از مصاحبه فتح‌الله‌زاده مبني بر اينکه از شما قهرماني مي‌خواهد ناراحت شده بوديد و حتي اعلام کرديد که با اين تيم نبايد حرفي از قهرماني زد...
فتح‌الله‌زاده حق دارد. او نگران است اما من هم روي داشته‌هايم صحبت مي‌کنم. ايشان سعي و تلاش خود را انجام داده و نفراتي را گرفته‌ است، مثل کرار که در تمرين ما هم شرکت کرد. من به صحبت‌هاي حاجي احترام مي‌گذارم ولي به عنوان مربي از چيزي که در اختيار دارم صحبت مي‌کنم. در حال حاضر اين تيم 14 و 15 نفري دست من است ولي در مجموع اميدوارم که همه چيز حل شود و بازيکنان بلافاصله در تمرينات شرکت کنند.

* غيبت جباري شائبه‌هايي را به وجود آورده است؟
جباري از ما مرخصي گرفته چون خيلي به خودش فشار آورده است. اين براي اولين سال است که جباري اين قدر در تمرينات بدنسازي به صورت فشرده شرکت مي‌کند و ما هم تشخيص داديم به او استراحت بدهيم.

* ظاهرا ميداودي هم مشکلاتي دارد؟
اين گونه نيست. اين بازيکن گچ پايش را باز کرده و بايد تمرينات ويژه‌اي را پشت سر بگذارد. از آن تاريخ 6 هفته بايد تمرينات ويژه را پشت سر بگذارد تا آماده شود وگرنه مشکلي براي همراهي با استقلال ندارد.

* تکليف برومند چه شد، مي‌گويند قرار است او به استقلال بيايد؟
قرار نبود چنين چيزي رخ دهد. اين رسانه‌ها بودند که مي‌گفتند برومند به استقلال مي‌آيد. ما براي پيشکسوتان احترام قائليم و اين بازيکن براي آمادگي بيشتر به تمرينات آمده تا در هر تيمي که دوست داشت عضويت پيدا کند.

* مشکلات مالي‌‌تان هنوز برطرف نشده است؟
فعلا نه اما به فتح الله زاده گفتم حاضر نيستم حتي يک دقيقه هم به جاي تو باشم. هم انتظار داريم تيم کهکشاني ببندد و هم پولي نداريم.

* پس تکليف بمب‌هاي چه مي‌شود؟
بمب‌ها را منفجر کرده ديگر! مگر نديديد جاسم کرار در تمرينات شرکت کرد. خيلي‌ها مي‌گفتند کرار به امارات يا به قطر مي‌رود اما ديديد که قراردادش را با استقلال ثبت کرد.

* تکليف تيموريان و رحمتي چه شد؟
اين 2 بازيکن فردا قراردادشان را با ما ثبت مي‌کنند. منتظر حيدري و انصاري‌فرد نيز هستيم و آنها به ما قول‌هايي داده‌اند اما تا زماني که قرار دادشان را ثبت نکنند چيزي مشخص نمي‌شود.

* گفته مي‌شود استقلال "وليد علي " بازيکن کويتي را مي‌خواهد درست است؟
صحبت‌هايي با اين بازيکن انجام شده اما او باشگاه پولداري دارد و تيم‌هاي عربستاني هم شديدا به دنبال اين بازيکن هستند. بايد ببينيم وضعيت او چه خواهد شد. ضمن آنکه يک هافبک چپ برزيلي را که در پرتغال بازي مي‌کند مد نظر داريم و در حال مذاکره با اين بازيکن هستيم.

* اگر وضعيت مالي استقلال مشخص نشود اين تيم به مشکل نمي‌خورد؟
اميدوارم سرپرست وزارت ورزش به داد دو تيم استقلال و پرسپوليس برسد. ما وابسته به سازمان هستيم و اميدواريم دست ما را بگيرند چون بازيکنان مرتب نق نق و غر غر مي‌کنند و نمي‌شود آنها را با اين وضعيت راضي نگه داشت. بايد هر چه سريع‌تر از لحاظ مالي به شرايط مطلوب برسيم. من مي‌خواهم تيمم آرامش داشته باشد و تمرکزم روي مسائل فني باشد اما اگر بازيکن رضايت نداشته باشد مشکلات حل نخواهد شد. البته اين نيست که بگويم کسي کم کاري مي‌کند چون مي‌بينيم که در باشگاه چه تلاشي مي‌شود. حالا به دنبال اسپانسر‌ها هستيم تا بهترين مبلغ پيشنهادي را دريافت کرده و با آنها قرارداد ببنديم.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای

دوشنبه 20 تیر 1390  01:23 ب.ظ

پنجعلي: ما فقط نظر مي‌دهيم

عضو کميته فني باشگاه پرسپوليس انتخاب مايلي‌کهن به عنوان مديرفني تيم فوتبال اين باشگاه را دخالت در امور اين کميته ندانست.

محمد پنجعلی در مورد انتخاب محمد مایلی‌کهن به عنوان مدیر فنی تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان مطلب فوق گفت: حضور مایلی‌کهن به عنوان مدیر فنی در پرسپولیس چه ایرادی دارد. وی هدفش کمک به تیم است زیرا سال‌ها برای تیم زحمت کشیده و تجربیات زیادی دارد.

وی در مورد اینکه تداخل کاری بین کمیته فنی و مدیرفنی ایجاد نمی‌شود، اظهار داشت: مدیرفنی تصمیم گیرنده است و کمیته فنی مشورت دهنده، پس هیچگونه تداخلی در کارها پیش نمی‌آید.

عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما در این کمیته وظیفه داریم راهکارهای مدنظرمان را در نشست‌هایی که روزهای دوشنبه داریم، به کادر فنی تیم منتقل کنیم و اگر آنها بخواهند این نظرات را در برنامه‌های اجرایی خود لحاظ می‌کنند.

پنجعلی همچنین اظهار داشت: اگر غیر از این باشد و با بخواهیم نظراتمان را به اعضای فنی تیم دیکته کنیم، دخالت می‌شود. در این مدت هم تنها سعی کرده‌ایم نکاتی که می‌تواند از همه لحاظ به سود تیم باشد را به اعضای فنی تیم منتقل کنیم.

در حال حاضر محمد پنجعلی، بیژن ذوالفقارنسب و محمد زادمهر اعضای کادرفنی تیم پرسپولیس هستند و با نظر حبیب کاشانی سرپرست این باشگاه، محمد مایلی‌کهن هم به عنوان مدیرفنی در این تیم فعالیت می‌کند.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای

دوشنبه 20 تیر 1390  01:24 ب.ظ

دروازه‌بان پرسپوليس به سپاهان پيوست

دروازه‌بان فصل گذشته پرسپوليس با سپاهان قرارداد امضا کرد.

سرانجام باشگاه سپاهان توانست با يک دروازه‌بان به توافق برسد و با او قرارداد داخلي امضا کند. رحمان احمدي که سابقه بازي در سپاهان در دو فصل قبل را داشت و فصل گذشته در پرسپوليس بود شب گذشته پس از جلسه نهايي با مسئولان اين باشگاه، قرارداد يک ساله‌اش را با سپاهان امضا کرد.
احمدي بامداد فردا راهي ترکيه مي‌شود تا خود را به جمع اردونشينان اين تيم برساند.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای

دوشنبه 20 تیر 1390  01:24 ب.ظ

اولين شكست سپاهان با لوكا در ترکيه

تيم فوتبال سپاهان در ديداري دوستانه برابر يک تيم ترکيه‌اي شکست خورد.

تيم سپاهان که در ترکيه حضور دارد در اولين بازي تدارکاتي با سرمربيگري لوکا بوناچيچ مقابل تيم قاسم پاشا ترکيه قرار گرفت و با نتيجه 2 بر يک شکست خورد. گل سپاهاني ها را سيد صالحي به ثمر رساند.

تنها مصدوم سپاهان مهدي جعفرپور است که با گرفتگي عضله روبه‌رو است.
همچنين روز گذشته محرم نويدکيا و 5 بازيکن جوان ديگر به اردوي سپاهان اضافه شدند. اين تيم قصد دارد روز پنجشنبه هفته جاري يک بازي ديگر برگزار کند اما نام حريف هنوز مشخص نيست.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای

دوشنبه 20 تیر 1390  01:25 ب.ظ

كرار: قراردادي نداشتم كه بخواهم جريمه بدهم

هافبک عراقي تيم فوتبال استقلال گفت: قراردادي با باشگاه نداشتم که بخواهم جريمه‌اي بابت غيبت‌هايم پرداخت کنم.

جاسم کرار هافبک فصل گذشته تراکتورسازي تبريز روز گذشته با حضور در هيئت فوتبال تهران قراردادش را با استقلال به ثبت رساند. اين بازيکن در تمرين ديروز بعدازظهر آبي پوشان شرکت کرد و بلافاصله راهي عراق شد تا در اردوي اين تيم حضور پيدا کند. وي در حالي که محل تمرين استقلال را ترک مي‌کرد با سؤال خبرنگاران روبه‌رو شد.

کرار در گفت‌وگويي کوتاه اظهار داشت: فقط به خاطر باشگاه استقلال به ايران آمدم تا قراردادم را ثبت کنم و حالا هم قصد ترک ايران را دارم تا به اردوي تيم ملي عراق اضافه ‌شوم.

اين بازيکن در پاسخ به اين سؤال که گفته مي‌شود به خاطر غيبت‌هايش در تمرين با جريمه باشگاه استقلال روبه‌رو شده و آيا اين جريمه را پرداخت مي‌کند يا خير گفت: من به خاطر باشگاه آمده‌ام و قراردادي نداشتم که بخواهم بابتش جريمه پرداخت کنم.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای

دوشنبه 20 تیر 1390  01:25 ب.ظ

قهرماني پرسپوليس غيرممکن نيست

كريمي: دوست دارم اولادي به پرسپوليس بيابد

هافبک پرسپوليس گفت: قهرماني ما در ليگ يازدهم سخت است ولي غيرممکن نيست.

علي کريمي پس از بازگشت تيم ملي از اردوي اتريش عنوان کرد: اين اردو نسبت به اردوهاي گذشته از لحاظ امکانات و برنامه‌ريزي خيلي بهتر بود و جا دارد از زحمات فدراسيون تشکر کنيم. اميدوار هستم اين روند ادامه داشته باشد تا موفق شويم.

وي در خصوص کار در کنار کارلوس کي‌روش گفت: براي من تجربه بسيار خوبي بود و خوشحال هستم که در خدمت اين مربي بزرگ هستم. اميدوارم مسائل جديدي ياد بگيرم چون اين مربي به نظم و انضباط تيمي خيلي اهميت مي‌دهد.

کريمي در ادامه در خصوص حضور مايلي‌کهن به عنوان مدير فني پرسپوليس اظهار داشت: ايشان يکي از پيشکسوتان بزرگ اين باشگاه محسوب مي‌شوند و يکي از کارهاي خوب کاشاني، بازگشت مايلي‌کهن بود. اميدوارم در فصل جديد دست به دست هم دهيم و تيمي بسازيم که مورد رضايت هواداران باشد.

وي در پاسخ به اين سؤال که آيا در اردوي اتريش با بازيکني براي حضور در پرسپوليس صحبت کرده يا خير گفت: تنها با مهرداد اولادي حرف زدم چون با او از قبل رفاقت داشتم و با هم راحت‌تر هستيم. دوست دارم شرايط طوري شود که اولادي به پرسپوليس بيايد.

کريمي در خصوص اينکه آيا به هواداران پرسپوليس قول قهرماني مي‌دهد يا خير خاطرنشان کرد: قهرماني خيلي سخت است ولي با توجه به اينکه پرسپوليس سال قبل قهرمان جام حذفي شد انتظارات از اين تيم بالا رفته است. در ليگ نيز قهرماني مشکل است ولي غيرممکن نيست. بايد زحمت زيادي بکشيم و هواداران نيز بايد خيلي از ما حمايت کنند.

وي در خصوص اظهارنظر ترابيان مبني بر اينکه کريمي در روحيه بازيکنان تيم ملي تأثيرگذار است گفت: من کاري که از دستم برمي‌آيد انجام دادم. رفاقت در تيم ملي وجود دارد و تنها رمز موفقيت يک تيم چه در رده باشگاهي و چه ملي رفاقت است. اميدوارم اين روند ادامه داشته باشد و در بازي‌هاي مقدماتي جام جهاني به موفقيت برسيم.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای

دوشنبه 20 تیر 1390  01:26 ب.ظ

منتفي شدن حضور شكوري در استقلال

بازگشت مدافع فصل گذشته استقلال به اين تيم منتفي شد.

مسئولان استقلال پس از عدم حضور سيد جلال حسيني در اين تيم، براي تقويت خط دفاع خود سراغ هادي شکوري رفتند. اين در حالي بود که اين بازيکن با شاهين بوشهر قرارداد داخلي بسته بود.

شکوري روز گذشته در باشگاه استقلال حاضر شد و با علي نظري جويباري معاون اين باشگاه مذاکراتي انجام داد و قرار شد پس از تصميم مديران استقلال در مورد اين مذاکره تصميم نهايي گرفته شود ولي از آنجايي که باشگاه استقلال براي گرفتن رضايتنامه شکوري از شاهين بوشهر بايد مبلغي را به اين باشگاه بدهد و پرداخت اين پول براي آبي پوشان مقدور نيست حضور شکوري در جمع استقلالي ها منتفي شد.

هادي شکوري پس از اين که براي فصل جديد در ليست مظلومي قرار نگرفت با شاهين بوشهر قرارداد داخلي امضا کرد.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای

دوشنبه 20 تیر 1390  01:27 ب.ظ

در تيم ملي به هماهنگي خوبي رسيديم

انصاري‌فرد:بزودي تيم جديدم رامعرفي خواهم کرد

مهاجم فصل گذشته سايپا گفت: به احتمال فراوان روز چهارشنبه از بين دو تيم استقلال و پرسپوليس يکي را انتخاب خواهم کرد.

کريم انصاري‌فرد پس از بازگشت به ايران در خصوص اردوي 12 روزه تيم ملي در اتريش گفت: اردوي بسيار خوب و منظمي داشتيم. قبل از ديدار با مالديو شرايط خوبي براي بازيکنان مهيا شد و به هماهنگي لازم رسيديم و اميدوارم در آينده اين روند ادامه داشته باشد.

وي در خصوص اين‌که پيشنهاداتي از اروپا داشته و چه تيمي را انتخاب مي‌کند گفت: تا روز چهارشنبه تکليفم مشخص مي‌شود و آن زمان است که تيم جديدم معرفي خواهد شد.

انصاري‌فرد در پاسخ به اين سؤال که آيا رنگ پيراهن تيم جديدت مشخص شده، تصريح کرد: فعلا رنگ پيراهم تيم جديدم معلوم نيست اما به احتمال زياد روز چهارشنبه از بين يکي از دو تيم استقلال و پرسپوليس تيمم را انتخاب خواهم کرد.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای

دوشنبه 20 تیر 1390  01:28 ب.ظ

براي جدا شدن از سپاهان مشکلي ندارم

خسرو حيدري و تصميم به بازي در استقلال

بازيکن فصل گذشته سپاهان گفت: تصميم خودم را گرفته‌ام و فصل آينده براي استقلال بازي مي‌کنم.

خسرو حيدري پس از بازگشت به ايران در خصوص اردوي تيم ملي در اتريش اظهار داشت: اين اولين اردوي خارجي بود که کي‌روش براي تيم ملي در نظر گرفته بود. شرايط بسيار خوبي داشتيم و سه بازي تدارکاتي انجام داديم که براي بازيکنان ما بسيار مثمرثمر بود. در آنجا، هم کار بدنسازي انجام داديم و هم کار تاکتيکي ولي فکر مي‌کنم برنامه کي‌روش براي بازي با مالديو بود.

وي در خصوص اين‌که شايعه حضورش در استقلال صحت دارد يا خير گفت: من تصميم خودم را صددرصد گرفته‌ام و امسال براي استقلال بازي خواهم کرد.

حيدري در پاسخ به اين سؤال که با توجه به قراردادش با سپاهان آيا مشکلي براي پيوستن به استقلال ندارد، عنوان کرد: هيچ مشکلي وجود ندارد و انشاءالله در سال جديد در استقلال خواهم بود.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای

دوشنبه 20 تیر 1390  01:30 ب.ظ

حسيني:

قرارداد900ميليوني‌ام باسپاهان كذب محض است

مدافع تيم فوتبال سپاهان گفت:‌ خبر تمديد قراردادم با رقم 900 ميليون کذب محض است.

سيدجلال حسيني که همراه تيم ملي در اتريش به سر مي‌برد پس از بازگشت به ايران در خصوص شايعه تمديد قراردادش با سپاهان با رقم 900 ميليون تومان عنوان کرد: چنين مسئله‌اي صحت ندارد و قرارداد من در راستاي سقف قرارداد امضا شده، چون اين مسائل دست من نيست و دست سازمان ليگ است.

وي در خصوص عدم حضورش در استقلال گفت: طبق توافقاتي که با سپاهان انجام دادم با اين تيم تمديد و همان زمان هم از استقلال و هوادارانش عذرخواهي کردم.

حسيني با اشاره به تمرينات تيم ملي در اتريش گفت: تمرينات خيلي خوبي را زير نظر کي‌روش پشت سر گذاشتيم و به آمادگي مطلوب رسيديم.

اين مدافع در پايان در خصوص اين‌که چرا بازي‌هاي تيم ملي با تيم‌هايي در سطح متوسط برگزار شد تاکيد کرد: معمولا در اردوها، بازي‌هاي در سطح بالا برگزار نمي‌شود که به بدن بازيکنان فشار نيايد. مربيان تيم ملي با برنامه کار کردند و براي اين دو اردو نيز طبق برنامه پيش رفتند.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای

دوشنبه 20 تیر 1390  01:30 ب.ظ

نويدكيا به تركيه رفت

کاپيتان محرم نويدکيا به جمع اردوي زردپوشان فولاد مبارکه سپاهان در ترکيه پيوست.

به نقل از سايت باشگاه سپاهان، محرم نويد کيا ديروز به همراه چند تن ديگر از بازيکنان تيم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان عازم ترکيه شدند و به جمع زردپوشان در اردوي آماده سازي ترکيه پيوستند.

- سپاهاني‌ها از هفته گذشته اردوي آماده سازي خود را در کمپ قزلچه حمام برگزار کرده‌اند.

-زردپوشان عصر ديروز در ديداري دوستانه به مصاف تيم قاسم پاشا ترکيه رفتند و اين ديدار را 2بر 1 واگذار کردند. گل سپاهان در اين ديدار را سيد مهدي سيدصالحي به ثمر رساند.

- در ادامه ديدار هاي دوستانه، شاگردان بوناچيچ پنجشنبه نيز ديدار دوستانه ديگري را برگزار مي‌کنند.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای

دوشنبه 20 تیر 1390  01:34 ب.ظ

آيارحمتي براي فصل بعد دراستقلال بازي مي کند؟

دروازه‌بان تيم ملي فوتبال ايران گفت: هر زمان که تصميمم را گرفتم متوجه مي‌شويد در چه تيمي بازي مي‌کنم.

سيدمهدي رحمتي که با تيم ملي در اردوي اتريش به سر مي‌برد پس از بازگشت به ايران گفت: همه چيز خوب بود و در کمپي مجهز تمرينات‌مان را برگزار کرديم و شرايط خوبي داشتيم.

وي در خصوص شايعاتي که در زمان غيبت او در ايران در خصوص تيم جديد و همچنين حضورش در استقلال مطرح شد تصريح کرد: هر زمان که تصميمم را گرفتم متوجه مي‌شويد که در چه تيمي بازي مي‌کنم.

دروازه‌بان تيم ملي در خصوص اينکه آيا امروز قراردادش را با استقلال ثبت مي‌کند يا خير با اشاره به ساعت بازگشتش به ايران گفت: اکنون ساعت 3 بامداد است که به تهران رسيده‌ايم و بايد ببينم چه مي‌شود.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای

دوشنبه 20 تیر 1390  01:35 ب.ظ

سنجري:

تکليف سامره بزودي مشخص مي‌شود

سرمربي تيم فوتبال مس‌سرچشمه تصميم‌گيري در مورد عقد قرارداد با علي سامره را به پس از اردوي اين تيم در ارمنستان موکول کرد.

احمد سنجری در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد آخرین وضعیت عقد قرارداد با علی سامره ضمن بیان مطلب فوق گفت: گرچه سامره در تیم مس مانند باقری در تیم پرسپولیس است اما در خصوص این بازیکن پس از اردوی تیم در ارمنستان تصمیم‌گیری می‌کنم. سامره از نظر فنی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد ولی از نظر بدنی باید خودش را به تیم برساند.

وی با بیان اینکه با سامره قرارداد داخلی هم امضا کرده‌ایم، در مورد سایر بازیکنان جدید تیم هم تاکید کرد: محسن زاهدی، مجتبی ترشیز، محمد ضیایی‌پور، مسعود ابراهیمی و علی مولایی هم با ما قرارداد بستند. البته مولایی از نظر فنی بازیکن خوبی است ولی باید خودش را به شرایط مطلوب گذشته برساند. شاید باور نکنید اما ما به این بازیکن کمتر از 100 میلیون تومان پرداخت کردیم.

سرمربی تیم فوتبال مس سرچشمه در مورد وضعیت حسنی صفت هم تاکید کرد: این دروازه‌بان با ما قرارداد بست ولی ناگهان تصمیم گرفت به ملوان بازگردد، متاسفانه تا دلتان بخواهد در فوتبال ما از این اتفاقات رخ می‌دهد. ما از حسنی صفت شکایت کردیم و عزیز محمدی و علیپور حق را به ما دادند و باید 140 میلیون تومان به ما پرداخت کند. هرگز گذشت نمی‌کنیم و این پول را از وی می‌گیریم تا درس عبرتی برای سایر بازیکنان باشد.

وی با بیان اینکه طی روزهای آینده یک دروازه‌‍بان هم به این تیم کرمانی اضافه می‌شود، خاطرنشان کرد: در این فصل سقف قرارداد بازیکنان ما 250 میلیون تومان است ولی با این شرایط هم تیم خوبی را برای حضور در لیگ یازدهم بستیم.

سنجری در پایان گفت: گرچه چند روز از زمان آماده‌سازی تیم برای حضور در لیگ یازدهم را از دست داده‌ایم اما با برنامه‌ای که داریم می‌خواهیم در این رقابت‌ها نتایجی در حد نام مس سرچشمه کسب کنیم و پتانسیل رسیدن به این موفقیت را هم داریم.

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای
دسترسی سریع به انجمن ها