عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

محمد نوری: از کار کردن با استیلی لذت می‌برم/ برای قهرمانی شانس ما از همه تیم‌ها بیشتر است/ حقم را از

محمد نوری: از کار کردن با استیلی لذت می‌برم/ برای قهرمانی شانس ما از همه تیم‌ها بیشتر است/ حقم را از
دوشنبه 20 تیر 1390  02:13 ب.ظ

محمد نوری یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس در فصل گذشته بود که سال آینده هم یک مهره تأثیرگذار برای حمید استیلی خواهد بود. او در گفت‌وگو با خبرنگار سایت گل در مورد شرایط فعلی پرسپولیس می‌گوید: «ما تمرینات خود را به صورت منظم دنبال می‌کنیم و تنها مشکل پرسپولیس این است که هنوز با تمامی نفراتش تمرین نمی‌کند ولی اگر ملی‌پوشان برگردند و بازیکنان جدید هم اضافه شوند شرایط بهتر خواهد شد.»

از نوری می‌پرسیم که کار کردن با حمید استیلی چطور است که او در جواب می‌گوید: «از کار کردن با استیلی لذت می‌برم و او یکی از مربیان خوب فوتبال ایران است.» نوری در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنی پرسپولیس شانسی برای قهرمانی داشته باشد خاطرنشان می‌کند: «شک نکنید که شانس تیم ما برای به دست آوردن قهرمانی از تمامی تیم‌ها بیشتر است و ما این را ثابت خواهیم کرد.»

نوری در مورد عملکرد پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات می‌گوید: «به نظر من تا به امروز 4بازیکن خوب یعنی معمارزاده، نصرتی، کریمی‌ و اولادی را جذب کردیم و به نظر من کادرفنی براساس نیازهای فنی تیم بازیکن گرفته است. پرسپولیس حتی اگر بازیکن دیگری نگیرد با همین نفرات هم شانس زیادی برای قهرمانی خواهد داشت.»

نوری در پایان حرف‌هایش در مورد دور بودن از تیم ملی تأکید می‌کند: «من فصل گذشته بازی‌های خوبی را انجام دادم و فکر نمی‌کردم از تیم ملی دور بمانم. البته این موضوع انگیزه‌ام را کم نمی‌کند و مطمئن باشید آنقدر تلاش می‌کنم تا حقم را از کی‌روش بگیرم.»

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها