عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سرخابي‌ها كنار هم تمرين كردند

سرخابي‌ها كنار هم تمرين كردند
دوشنبه 20 تیر 1390  02:17 ب.ظ

تمرين تيم فوتبال پرسپوليس تهران در حالي در آکادمي ملي المپيک برگزار شد که در همان زمان تيم فوتبال استقلال تهران در حال بدنسازي در آکادمي بود.


   تمرين تيم فوتبال پرسپوليس تهران صبح امروز در آکادمي ملي المپيک برگزار شد که در اين تمرين سرخپوشان تهراني زير نظر حميد استيلي در سه نوبت 30 دقيقه‌اي به تمرين پرداختند.

در نوبت اول بازيکنان پرسپوليس در زمين چمن مصنوعي آکادمي ملي المپيک تمرينات هوازي انجام دادند و بعد نوبت دوم با حضور در زمين گلف مجموعه ورزشي «انقلاب» به دويدن پر فشار پرداختند.

بازيکنان پرسپوليس در ادامه به سالن بدنسازي آکادمي ملي المپيک بازگشتند و نوبت تمرين آخر خود را در کار با وزنه سپري کردند.

تمرين صبح امروز پرسپوليس در حالي در غياب ملي پوشان اين تيم در ورزشگاه انقلاب برگزار شد که در همان زمان بازيکنان تيم فوتبال استقلال تهران در سالن بدنسازي آکادمي ملي المپيک در حال تمرين بودند.

در پايان تمرين دو تيم، بازيکنان استقلال و پرسپوليس با يکديگر به خوش و بش پرداختند که در اين ميان برخورد صميمانه امير حسين فشنگچي با حميد مولايي بدن ساز سابق پرسپوليس جالب توجه بود.

تمرين تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 10 امروز در ورزشگاه «انقلاب» آغاز شد و پس از يک ساعت و 30 دقيقه به پايان رسيد.

 
 

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها