عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

گفت‌وگوی سایت گل با مهرداد اولادی: به کاشانی و استیلی قول داده بودم/ منت نمی‌گذارم ولی از پیشنهاد 1.

گفت‌وگوی سایت گل با مهرداد اولادی: به کاشانی و استیلی قول داده بودم/ منت نمی‌گذارم ولی از پیشنهاد 1.
دوشنبه 20 تیر 1390  02:34 ب.ظ

مهرداد اولادی سرانجام تصمیم گرفت پیراهن پرسپولیس را برتن کند و به طور حتم هواداران این تیم از جذب چنین مهاجمی خوشحال هستند. اولادی که سابقه گلزنی مقابل استقلال را هم دارد، پیشنهادهای وسوسه‌انگیز تیم‌های عربی و اروپایی را نادیده گرفت و سرانجام تصمیم گرفت که پیراهن پرسپولیس را برتن کند. این مهاجم در گفت‌وگو با خبرنگار سایت گل از پیوستن‌اش به پرسپولیس خبر داد و امروز قراردادش را امضا خواهد کرد. اولادی به سوالات خبرنگار سایت گل پاسخ می‌دهد.

مثل اینکه پرسپولیسی شدی؟

بله، من تصمیم گرفته‌ام در این تیم بازی کنم و پیشنهادهای زیادی داشتم و حتی می‌توانستم به اروپا بروم ولی ترجیح دادم پیراهن پرسپولیس را برتن کنم. من به حبیب کاشانی و مهرداد اولادی قول داده بودم و امیدوارم سال خوبی در پرسپولیس داشته باشم.

چقدر از پرسپولیس پول می‌گیری؟

مطمئن باشید مبلغ قرارداد من بیشتر از سقف قرارداد نیست و البته یکسری پاداش‌ها هم در نظر گرفته می‌شود.

از چه تیم‌هایی پیشنهاد داشتی؟

دلم می‌خواهد یک موضوعی را عنوان کنم. من در این مدت هیچ وقت ای پیشنهادهای خارجی حرف نزدم و هر خبرنگاری در این مورد از من سوال می‌کرد جواب روشنی نمی‌دادم و می‌گفتم که یکی، دو پیشنهاد نصفه و نیمه دارم. من بلد نیستم بازارگرمی کنم ولی حالا باید بگویم که نزدیک به 15پیشنهاد داشتم.

اسم تیم‌ها را می‌گویی؟

من از تیم سابقم الشباب امارات پیشنهاد یک میلیارد و دویست میلیونی داشتم. از باشگاه کلن و ولفسبورگ آلمان پیشنهاد داشتم. از دو تیم قطری پیشنهاد داشتم که آنها حاضر بودند 5/1میلیارد تومان به من بدهند ولی از این پیشنهاد گذشتم، درضمن از باشگاه الامارات هم پیشنهاد داشتم. در ایران از سپاهان، ذوب آهن، تراکتورسازی، شهرداری تبریز، داماش گیلان و ملوان انزلی پیشنهاد داشتم. از القادسیه کویت و همچنین دو تیم ترکیه‌ای هم پیشنهاد داشتم. بعضی از تیم‌ها سه برابر پولی که در ایران می‌گیرند را به من می‌دادند ولی به خارج نرفتم. منتی سر پرسپولیس نمی‌گذارم ولی باور کنید از پیشنهاد 5/1میلیاردی گذشتم.

پشیمان نیستی؟

خیر. من پرسپولیس را جور دیگری دوست دارم و می‌خواهم بهترین بازی‌ها را برای این تیم انجام دهم. با هر کس مشورت می‌کردم به من می‌گفت که یا به اروپا بروم یا به امارات ولی من یکدندگی کردم و مثل همیشه خلاف جریان آب شنا کردم. مدیربرنامه‌های من به اتریش آمده بود تا با تیم آلمانی قرارداد امضا کنم ولی من تصمیم گرفتم دوباره به پرسپولیس برگردم. من تا به امروز یک بار هم از پیشنهادهایم حرف نزده بودم و این مسائل را گفتم تا مشخص شود که پرسپولیس را دوست دارم.

فکر می‌کنی آقای گل شوی؟

من در ملوان 16گل در لیگ برتر زدم و 7گل هم در جام حذفی به ثمر رساندم. اگر هافبک‌های پرسپولیس مرا تغذیه کنند قول می‌دهم که بیشتر از سال گذشته گل بزنم.

چه شماره‌ای را برتن خواهی کرد؟

من دوست دارم شماره 33 را بپوشم.

این فصل اگر گل بزنی باز هم پشتک خواهی زد؟

من پشتک‌های عجیب و بهتری یاد گرفته‌ام که ارتفاعش بیشتر است. مطمئنا در پرسپولیس پشتک‌های جدید خواهم زد هر چند که این کار خطرناک است.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها