عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

اظهارات رومنيگه مانند پازل است!

اظهارات رومنيگه مانند پازل است!
دوشنبه 20 تیر 1390  02:46 ب.ظ

باشگاه منچسترسيتي پاسخ اظهارات رئيس باشگاه بايرن مونيخ را داد.

اصرار باشگاه بايرن مونيخ براي امضاي قرارداد با جروم بوآتنگ و جواب رد "همشهري‌ها" باعث شده تا جدال لفظي بين دو باشگاه به وجود بيايد.

در حالي که رومنيگه سران باشگاه منچسترسيتي را به غيرحرفه‌اي بودن متهم کرده و مدعي شده اين باشگاه پاسخگوي پيشنهادهاي ارائه شده نيست، باشگاه منچسترسيتي در پاسخ به اظهارات رومنيگه عنوان کرده که اين باشگاه هميشه جواب بايرن مونيخ و هر باشگاه ديگري که پيشنهاد ارائه کرده را در کمال احترام داده است.

سخنگوي باشگاه منچسترسيتي در گفت‌وگو با ديلي ميرر درباره‌ي اين موضوع عنوان کرد: اظهارات آقاي رومنيگه علامت سوالي در ذهن ما به وجود آورده و براي ما تبديل به يک پازل شده است.

وي ادامه داد: صراحتا اعلام مي‌کنم که حتي يک تماس از سوي سران باشگاه بايرن مونيخ از سوي باشگاه بي جواب نمانده و علاوه بر تماس تلفني ملاقات‌هاي حضوري زيادي هم بين نمايندگان صورت گرفته است.

وي درباره‌ي موضوع انتقال بوآتنگ به بايرن مونيخ هم عنوان کرد: پيش از اين باشگاه بايرن مونيخ و بوآتنگ با يکديگر به توافق رسيده بودند اما از آنجايي که باشگاه منچسترسيتي با اين انتقال مخالف بود موضع کاملا متفاوتي درباره‌ي اين زمينه گرفت و با جدايي اين بازيکن مخالفت کرد.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها