عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اظهارات رومنيگه مانند پازل است!

اظهارات رومنيگه مانند پازل است!
دوشنبه 20 تیر 1390  02:46 ب.ظ

باشگاه منچسترسيتي پاسخ اظهارات رئيس باشگاه بايرن مونيخ را داد.


   اصرار باشگاه بايرن مونيخ براي امضاي قرارداد با جروم بوآتنگ و جواب رد "همشهري‌ها" باعث شده تا جدال لفظي بين دو باشگاه به وجود بيايد.

در حالي که رومنيگه سران باشگاه منچسترسيتي را به غيرحرفه‌اي بودن متهم کرده و مدعي شده اين باشگاه پاسخگوي پيشنهادهاي ارائه شده نيست، باشگاه منچسترسيتي در پاسخ به اظهارات رومنيگه عنوان کرده که اين باشگاه هميشه جواب بايرن مونيخ و هر باشگاه ديگري که پيشنهاد ارائه کرده را در کمال احترام داده است.

سخنگوي باشگاه منچسترسيتي در گفت‌وگو با ديلي ميرر درباره‌ي اين موضوع عنوان کرد: اظهارات آقاي رومنيگه علامت سوالي در ذهن ما به وجود آورده و براي ما تبديل به يک پازل شده است.

وي ادامه داد: صراحتا اعلام مي‌کنم که حتي يک تماس از سوي سران باشگاه بايرن مونيخ از سوي باشگاه بي جواب نمانده و علاوه بر تماس تلفني ملاقات‌هاي حضوري زيادي هم بين نمايندگان صورت گرفته است.

وي درباره‌ي موضوع انتقال بوآتنگ به بايرن مونيخ هم عنوان کرد: پيش از اين باشگاه بايرن مونيخ و بوآتنگ با يکديگر به توافق رسيده بودند اما از آنجايي که باشگاه منچسترسيتي با اين انتقال مخالف بود موضع کاملا متفاوتي درباره‌ي اين زمينه گرفت و با جدايي اين بازيکن مخالفت کرد.

 
 

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها