عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تکليف سامره بزودي مشخص مي‌شود

تکليف سامره بزودي مشخص مي‌شود
دوشنبه 20 تیر 1390  02:51 ب.ظ

سرمربي تيم فوتبال مس‌سرچشمه تصميم‌گيري در مورد عقد قرارداد با علي سامره را به پس از اردوي اين تيم در ارمنستان موکول کرد.


  احمد سنجری در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد آخرین وضعیت عقد قرارداد با علی سامره ضمن بیان مطلب فوق گفت: گرچه سامره در تیم مس مانند باقری در تیم پرسپولیس است اما در خصوص این بازیکن پس از اردوی تیم در ارمنستان تصمیم‌گیری می‌کنم. سامره از نظر فنی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد ولی از نظر بدنی باید خودش را به تیم برساند.

وی با بیان اینکه با سامره قرارداد داخلی هم امضا کرده‌ایم، در مورد سایر بازیکنان جدید تیم هم تاکید کرد: محسن زاهدی، مجتبی ترشیز، محمد ضیایی‌پور، مسعود ابراهیمی و علی مولایی هم با ما قرارداد بستند. البته مولایی از نظر فنی بازیکن خوبی است ولی باید خودش را به شرایط مطلوب گذشته برساند. شاید باور نکنید اما ما به این بازیکن کمتر از 100 میلیون تومان پرداخت کردیم.

سرمربی تیم فوتبال مس سرچشمه در مورد وضعیت حسنی صفت هم تاکید کرد: این دروازه‌بان با ما قرارداد بست ولی ناگهان تصمیم گرفت به ملوان بازگردد، متاسفانه تا دلتان بخواهد در فوتبال ما از این اتفاقات رخ می‌دهد. ما از حسنی صفت شکایت کردیم و عزیز محمدی و علیپور حق را به ما دادند و باید 140 میلیون تومان به ما پرداخت کند. هرگز گذشت نمی‌کنیم و این پول را از وی می‌گیریم تا درس عبرتی برای سایر بازیکنان باشد.

وی با بیان اینکه طی روزهای آینده یک دروازه‌‍بان هم به این تیم کرمانی اضافه می‌شود، خاطرنشان کرد: در این فصل سقف قرارداد بازیکنان ما 250 میلیون تومان است ولی با این شرایط هم تیم خوبی را برای حضور در لیگ یازدهم بستیم.

سنجری در پایان گفت: گرچه چند روز از زمان آماده‌سازی تیم برای حضور در لیگ یازدهم را از دست داده‌ایم اما با برنامه‌ای که داریم می‌خواهیم در این رقابت‌ها نتایجی در حد نام مس سرچشمه کسب کنیم و پتانسیل رسیدن به این موفقیت را هم داریم.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها