عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

خلعتبری:‌ اگر در ایران می‌ماندم مطمئن باشید پول خوبی می‌گرفتم

خلعتبری:‌ اگر در ایران می‌ماندم مطمئن باشید پول خوبی می‌گرفتم
دوشنبه 20 تیر 1390  02:55 ب.ظ

محمدرضا خلعتبری بازیکن ایرانی الغرافه قطر امروز اولین تمرین خود را با این تیم در کشور فرانسه انجام داد. او در گفت‌وگو با خبرنگار سایت گل در مورد حضورش در تمرین الغرافه می‌گوید:« من برای آخرین بار در تمرین الغرافه شرکت کردم و توسط مسئولان تیم به بازیکنان و کادرفنی معرفی شدم. خوشبختانه برخورد بسیار خوبی با من صورت گرفت و برونو متسو سرمربی تیم با من صحبت کرد. او گفت که چشمم دنبال تو بود و خوشحالم که به تیم ما آمدی.»

خلعتبری در پاسخ به این سوال که چطور شد چند روزه پیش در مورد فضای کثیف فوتبال ایران حرف زدی، خاطرنشان می‌کند:« خیلی خوب شد که این سوال را پرسیدید. متأسفانه باید بگویم که از قول من مصاحبه‌ای خیالی نوشته‌اند و باور کنید که من حتی یک کلمه هم حرف نزدم و هیچ تماسی هم با من صورت نگرفت. فوتبال ایران هر فضایی هم که داشته باشد، من در آن این فضا سال‌ها فوتبال بازی کردم و هیچ حرفی در این مورد نزده‌ام. اصلا چه دلیلی دارد که من در این‌باره صحبت کنم و به من چه مربوط است که در کشور چین یا اروپا چه اتفاقاتی می‌افتد.»

او ادامه می‌دهد:« مگر من متولی فوتبال ایران هستم که بخواهم در این مورد حرف بزنم در ضمن بازیکنان بزرگتر و معروف‌تری در فوتبال ایران هستند که می‌توانند در مورد این مسائل نظر بدهند. من بازیکنی هستم که همیشه حرف‌هایم را رک می‌زنم و خیلی مواقع چوبش را خورده‌ام ولی با صراحت می‌گویم که هیچ صحبتی اخیرا انجام نداده‌ام و وقتی دیدم چنین حرف‌هایی را از قول من نوشته‌اند هاج و واج ماندم و تعجب کردم.»

خلعتبری در پاسخ به این سوال که آیا تو نگفتی یک میلیارد بیشتر از سقف قرارداد در فوتبال ایران پول گرفته‌ای، می‌گوید:«اصلا شما کدام فوتبالیستی را پیدا می‌کنید که در مورد مبلغ قراردادش حرف بزند در ضمن رفتن من به قطر فقط به خاطر مسائل مالی نبود چون اگر در ایران می‌ماندم مطمئن باشید پول خوبی می‌گرفتم. من برای خودم دلایلی داشتم و می‌خواستم در خارج از ایران بازی کنم ولی باز هم به لیگ برتر برمی‌گردم.»

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها