عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

درخواست عجیب روبرتو کارلوس از نیمار: به آنژی ماخاچ قلعه بیا

درخواست عجیب روبرتو کارلوس از نیمار: به آنژی ماخاچ قلعه بیا
دوشنبه 20 تیر 1390  02:56 ب.ظ

روبرتو کارلوس، مدافع سابق رئال مادرید و تیم ملی برزیل، از نیمار خواست که بدون توجه به پیشنهاد باشگاه های بارسا، رئال و چلسی، به باشگاه آنژی ماخاچ قلعه در لیگک روسیه بپیوندد.

کارلوس 38 ساله ژانویه گذشته از کورینتیانس به لیگ روسیه رفت و اکنون از ستاره جوان سانتوس خواسته که به او بپیوندد.

گفته می شود سلیمان کریموف، مالک متمول باشگاه آنژی، آماده است تا برای به خدمت گرفتن نیمار، پیشنهادی خیره کننده به باشگاه سانتوس بپردازد.

کارلوس در گفتگو با نشریه اسپورت اکسپرس گفت:" من واقعا در این مورد با نیمار صحبت کردم. من با او در مورد پروژه آنژی صحبت کردم و اینکه سلیمان کریموف آماده است تا پیشنهاد مناسبی برای خرید او ارائه دهد.

ما می دانیم که باید تا پایان کوپا آمریکا صبر کنیم، زمانی که نیمار در مورد آینده اش تصمیم گیری خواهد کرد. به هر حال، او از من خواست که از مالک باشگاه به دلیل ابراز علاقه اش تشکر کنم. علاوه بر این ما با رئیس باشگاه سانتوس هم در ارتباط بودیم تا پیشنهاد باشگاه را به او ارائه دهیم.

من به طور دائم با نیمار در تماس هستم و هر روز با هم در این مورد صحبت می کنیم. واقعا او ممکن است به آنژی بیاید زیرا هیچ باشگاهی نمی تواند به اندازه آنژی، نیمار را تحت تاثیر قرار دهد! اکنون همه چیز به خود او بستگی دارد."

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها