عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سرمربي اروگوئه:شايدتيم هاي مدعي حذف شوند

سرمربي اروگوئه:شايدتيم هاي مدعي حذف شوند
دوشنبه 20 تیر 1390  03:05 ب.ظ

اسکارتابارس سرمربي تيم ملي فوتبال اروگوئه گفت که عدم راهيابي تيم‌هاي آرژانتين، برزيل، پاراگوئه و اروگوئه به مرحله حذفي دور از انتظار نيست.


     اسکارتابار سرمربي تيم ملي فوتبال اروگوئه در اظهارنظري جالب گفت: مي‌توانم تصور کنم که آرژانتين ميزبان مسابقات و برزيل، اروگوئه و پاراگوئه به مرحله يک چهارم نهايي صعود نکنند، چرا که تاکنون پيروزي در اين رقابت‌ها به دست نياورده‌اند.

سرمربي تيم ملي فوتبال اروگوئه تاکيد کرد: آنچه که در حال حاضر اتفاق افتاده مساله‌اي کم سابقه و ناشناخته است اما مي‌تواند ادامه يابد. مي‌توانم تصور کنم که در مرحله حذفي هيچ کدام از تيم‌هاي مدعي برزيل، آرژانتين، پاراگوئه و اروگوئه که قبل از شروع اين رقابت‌ها مرجع اصلي قهرماني بودند، حضور نداشته باشند.

اسکارتابارس که در جام جهاني 2010 نتايج بسيار خوبي را با تيم ملي فوتبال اروگوئه به دست آورد، در ادامه نشست خبري خود تصريح کرد: پيش‌بيني نمي‌کردم که ريورپلاته به ليگ دو آرژانتين سقوط کند اما عکس آن رخ داد و اين تيم پرطرفدار سقوط کرد. تاريخ رقابت‌ها در اين قاره روند برعکسي را دنبال مي‌کند. اين چهار تيم که در دو ديدار اول خود به تساوي دست يافتند، براي صعود به مرحله يک چهارم نيازمند پيروزي در بازي بعدي خود هستند.

سرمربي تيم ملي فوتبال اروگوئه همچنين درباره ديدار آينده اين تيم مقابل مکزيک در بامداد چهارشنبه خاطر نشان کرد: با وجود حذف مکزيک از اين رقابت‌ها مطمئنا بازي سختي خواهد بود. مربي مکزيک تصريح کرد که براي حفظ حيثيت تيم تا آخرين لحظه مبارزه خواهيم کرد. اين تيم جوان و بي تجربه است اما شيوه بازي آن‌ها منحصر به فرد و زيبا است.

وي تاکيد کرد: آنچه که بايد انجام دهيم اين است که دنبال دلايل و اسباب پيروزي در اين ديدار باشيم چرا که اين تنها راهي است که زمينه پيروزي ما را فراهم مي‌کند. بايد اعتراف کنم که تيم ما در دو ديدار اول مقابل پرو و شيلي خوب کار نکرد. ما بايد در مقابل مکزيک با بيشتر از يک گل به پيروزي برسيم؛ از اين طريق است که مي‌توانيم به عنوان تيم اول گروه صعود کنيم.

شيلي در اين گروه با چهار امتياز در صدر گروه قرار دارد و پرو با چهار امتياز و تفاضل گل کمتر در رده دوم قرار دارد، اين در حالي است که اروگوئه با دو امتياز و مکزيک بدون امتياز به ترتيب در رده سوم و چهارم قرار دارند.

 
 

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها