عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

كرار: قراردادي نداشتم كه بخواهم جريمه بدهم

كرار: قراردادي نداشتم كه بخواهم جريمه بدهم
دوشنبه 20 تیر 1390  03:12 ب.ظ

هافبک عراقي تيم فوتبال استقلال گفت: قراردادي با باشگاه نداشتم که بخواهم جريمه‌اي بابت غيبت‌هايم پرداخت کنم.

جاسم کرار هافبک فصل گذشته تراکتورسازي تبريز روز گذشته با حضور در هيئت فوتبال تهران قراردادش را با استقلال به ثبت رساند. اين بازيکن در تمرين ديروز بعدازظهر آبي پوشان شرکت کرد و بلافاصله راهي عراق شد تا در اردوي اين تيم حضور پيدا کند. وي در حالي که محل تمرين استقلال را ترک مي‌کرد با سؤال خبرنگاران روبه‌رو شد.

کرار در گفت‌وگويي کوتاه اظهار داشت: فقط به خاطر باشگاه استقلال به ايران آمدم تا قراردادم را ثبت کنم و حالا هم قصد ترک ايران را دارم تا به اردوي تيم ملي عراق اضافه ‌شوم.

اين بازيکن در پاسخ به اين سؤال که گفته مي‌شود به خاطر غيبت‌هايش در تمرين با جريمه باشگاه استقلال روبه‌رو شده و آيا اين جريمه را پرداخت مي‌کند يا خير گفت: من به خاطر باشگاه آمده‌ام و قراردادي نداشتم که بخواهم بابتش جريمه پرداخت کنم.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
rezajafarizadeh تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها