عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

کاناوارو: اسکودتوی2006 مال من است و یووه آن مال خود می داند

کاناوارو: اسکودتوی2006 مال من است و یووه آن مال خود می داند
دوشنبه 20 تیر 1390  03:57 ب.ظ

فابیو کاناوارو، مدافع سابق باشگاه یوونتوس که چند روز پیش برای همیشه با دنیای فوتبال خداحافظی کرد در صحبتهایی اعلام کرد که اسکودتوی یووه در سال 2006 متعلق به اوست و به این نکته اشاره کرد که یووه این جام را مال خود می داند

یووه در سال 2006 رقابتهای سری آ را در صدر جدول به پایان برد ولی درنهایت جام قهرمانی به خاطر تبانی در نتیجه بازیها، از بینکونری گرفته و به اینتر داده شد.

کاناوارو در گفت و گو با گاتزتا دلوسپورت دراین رابطه گفت:« حس می کنم که اسکودتوی 2006 مال من است و یووه این جام را مال خود می داند، این درحالی است که آنها به آمار و ارقام نگاهی نمی اندازند.»

کاناوارو که در سال 2006 توپ طلا را هم مال خود کرده بود به دفاع از جیاچینتو فاکتی، رئیس سابق اینتر برخاست. این درحالی است که فاکتی هم متهم به این است که در طول دوران حضورش در جوزپه مئاتزا سعی در تاثیرگذاشتن برروی نتایج بازیها داشت.کاناوارو درمورد فاکتی گفت:« می خواهم به این نکته اشاره کنم که فاکتی انسان فوق العاده ای است. در طول دورانی که با او همکاری می کردم، او درسهای زیادی به من داد و من این درسها را همواره با خودم در ذهن دارم.او حتی اگر اشتباهاتی هم کرده باشد، نباید به او حمله شود.»

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها