عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

تهديدم كردند نيمكت نشين مي‌شوي!

تهديدم كردند نيمكت نشين مي‌شوي!
دوشنبه 20 تیر 1390  05:50 ب.ظ

در حالي كه هري ردنپ چندين بار به صراحت اعلام كرده كه لوكا مودريچ را براي فصل آتي لازم دارد و اجازه‌ي جدايي وي را نخواهد داد، رفتار مدير باشگاه بار ديگر اين ستاره كروات را ناراحت كرده است.

مودريچ درباره‌ي جلسه‌اي كه با دانيل لوي داشت، اظهار كرد: مطالب زيادي تاكنون درباره‌ي جلسه‌اي كه با او داشتم منتشر شده است. در اين مطالب منتشر شده حرف‌هاي دوپهلو و مبهمي وجود دارد كه لازم است توضيح بدهم. لازم است صراحتا بگويم از حرف‌هايي كه لوي در اين جلسه به من زد بيزارم و به شدت ناراحت شده‌ام.

وي ادامه داد: در اين جلسه از طرف او تهديد شدم. لوي به من گفت كه اگر پيشنهاد باشگاه را نپذيرم من را نيمكت نشين مي‌كند يا به سكوها خواهد فرستاد.

مودريچ كه همچنان تلاش مي‌كند تاتنهام را ترك كند، اظهار كرد: اميدوارم روند گفت‌وگوها به خوبي طي شود و همكاري ما به شكلي اخلاقي و منصفانه به پايان برسد.

هافبك تاتنهام پيش از اين توافق كرده بود تا سال 2016 از اين تيم جدا نشود، البته مودريچ مي گويد لوي هنگام اين توفق به او قول داده است در صورتي كه پيشنهادي از باشگاه بزرگي ارائه شود درباره‌ي آن تصميم منطقي گرفته شود: زماني كه تابستان گذشته در دوبرونيك بودم با او توافق كردم كه در تاتنهام بمانم. بعد از اين توافق گفت‌وگوي خصوصي و خودماني با لوي داشتم و به او گفتم كه اگر باشگاه بزرگي به من پيشنهاد داد درباره‌ي آن به صورت منطقي بحث كنيم تا بهترين راه حل ممكن را پيدا كنيم. در آن زمان لوي موافقت كرد و گفت باشد اگر پيشنهاد خوبي آمد مي‌نشينيم و درباره‌اش صحبت مي‌كنيم اما حالا او زير حرفش زده و مي‌گويد هيچ راهي وجود ندارد كه من بتوانم تيم را ترك كنم.

مودريچ ادامه داد: در حال حاضر او هيچ توجهي به آن چه كه من پيش از اين به او گفته بودم ندارد. او قبلا به من گفته بود كه حق دارم به باشگاهي كه دلم مي خواهد بروم.

ستاره‌ي فصل گذشته‌ي تاتنهام درباره‌ي شرايط حضورش در چلسي هم عنوان كرد: تاكنون به اين فكر نكرده‌ام كه اگر به من اجازه ندهند به چلسي بروم چه اتفاقي رخ مي دهد، اما بازي در اين تيم واقعا روياي من است و دوست دارم كار انتقالم زودتر بارضايت طرفين انجام شود. چرا كه قبلا هم به باشگاه گفته بودم كه اگر باشگاهي مانند چلسي وارد كار شود بهتر است همه چيز با رضايت طرفين به پايان برسد.

مودريچ در پايان گفت: ترديدي وجود ندارم كه باشگاه چلسي براي فصل بعد من را مي خواهد و پيشنهاد هم ارائه داده است. خبر دارم كه وياس بواس سرمربي جديد چلسي گفته كه در تركيب تيمش به من براي فصل آينده نياز دارد. طبيعي است كه وقتي چنين پيشنهادي ارائه مي‌شود من هم وسوسه شوم و بخواهم به رويايم رنگ واقعيت ببخشم. تصميم من براي رفتن به چلسي يك تصميم احساسي و سطحي نبود. با افراد زيادي مانند خانواده و افرادي كه در اطرافم حضور داشتند مشورت كردم و در نهايت به اين نتيجه رسيدم كه رفتنم از هر نظر به سودم خواهد بود.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها