عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

موسوي:به دنبال بازيكن گامبااوزاكاي ژاپن هستيم

موسوي:به دنبال بازيكن گامبااوزاكاي ژاپن هستيم
دوشنبه 20 تیر 1390  06:08 ب.ظ

سرپرست تيم فوتبال مس کرمان گفت: دنبال بازيکن ليگ دسته دوم ژاپن نيستيم و بازيکن گامبا اوزاکي ژاپن را مي‌خواهيم.


   ساسان موسوي در مورد جذب بازيکن برزيلي از جي ليگ دو اظهار داشت: مس کرمان به دنبال بازيکني از ليگ دسته دو ژاپن نبوده و اين مطلب به اشتباه در سايت باشگاه مس درج شد. پدرو بازيکني است که در تيم گامبا اوزاکي ژاپن در ليگ برتر اين تيم بازي مي‌کند اما به دليل اختلافش با سرمربي به صورت تنبيهي قرار بود به تيم توکيو در جي ليگ دو برود. اين بازيکن هم قرار است در اردوي ترکيه به جمع ما اضافه شود.

وي در مورد جدايي ادينهو از مس کرمان گفت: او بازيکن خوبي بود و اگر در ايران مي‌ماند جذبش مي‌کرديم اما با الشارجه امارات قرارداد خوبي بست و از جمع ما شد. در روزهاي آينده يک مهاجم از سوريه و يک مهاجم از برزيل به اردوي مس مي‌آيند و در صورت تاييد فني در ترکيه با آنها قرارداد امضا خواهيم کرد و همراه ما به ايران خواهند آمد.

سرپرست تيم مس در مورد وضعيت اردو در ترکيه گفت: تمرينات خوبي را انجام داده‌ايم و در برخي روزها سه نوبت تمرين کرده‌ايم. فردا يک بازي دوستانه با يک تيم ليگ دسته اولي ترکيه‌ برگزار خواهيم کرد و روز شنبه نيز دومين بازي تدارکاتي خود را برابر يک تيم ترکيه‌اي ديگر انجام خواهيم داد. يکشنبه آينده نيز به ايران بازمي‌گرديم.

 

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

پاسخ به:موسوي:به دنبال بازيكن گامبااوزاكاي ژاپن هستيم
دوشنبه 20 تیر 1390  06:22 ب.ظ

آخه از دشت که نمیشه بریم اورست

rezataghavi30

rezataghavi30
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 504
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها