عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پورحيدري: جباري قهر نكرده است

پورحيدري: جباري قهر نكرده است
دوشنبه 20 تیر 1390  06:14 ب.ظ

سرپرست تيم فوتبال استقلال گفت: کريم انصاري‌فرد اگر سرباز باشد بايد طبق قانون عمل کند.


  منصور پورحيدري در خصوص روند مذاکرات با مهدي رحمتي اظهار داشت: مذاکرات استقلال و رحمتي تمام شده و امروز و فردا اين بازيکن قراردادش را ثبت مي‌کند. همان‌طور که ديديد با تلاش‌هاي علي فتح‌الله‌زاده،‌ جاسم کرار از اردوي تيم ملي عراق به تهران آمد و قراردادش را ثبت کرد و رفت. وي پس از اتمام اردوي عراق به ايران بازمي‌گردد.

وي درباره وضعيت هوار ملا محمد عنوان کرد: بايد با بازيکنان يکي يکي صحبت کرد. هوار بازيکن آزاد است و مي‌تواند با هر تيمي مذاکره کند. به هر حال يک سري مشکلات مالي هم وجود دارد و بايد آنها که مهمتر هستند را مورد بررسي قرار داد.

پورحيدري درباره اينکه گفته مي‌شود کريم انصاري‌فرد مشمول است و در فصل جديد نمي‌تواند در تيمي غيرنظامي بازي کند، گفت: او اگر سرباز باشد بايد طبق قانون عمل کند. از اين مسئله اطلاعي ندارم ولي تکليف او هم ظرف فردا و پس فردا مشخص مي‌شود.

وي درباره اينکه شايعه شده مجتبي جباري به دليل مسائل مالي قهر کرده و در تمرينات شرکت نمي‌کند، گفت: اصلا چنين چيزي نيست. جباري از مظلومي مرخصي گرفته و از امروز هم در تمرينات شرکت مي‌کند.

سرپرست استقلال در پاسخ به اين سؤال که براي گلر دوم گزينه مورد نظر را پيدا کرده‌اند يا نه، خاطرنشان کرد: از چند نفر تست گرفته شده و به زودي کادرفني نظر خود را در مورد آنها مي‌گويد.

 

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
rezajafarizadeh تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها