عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سفری برفراز 10 کشور اروپائی

سفری برفراز 10 کشور اروپائی
دوشنبه 20 تیر 1390  06:15 ب.ظ

 

اغلب این تورها مسافران خود را فقط به جاهای مشخص و معمول می‌برند. دانیل فیلیپ، عكاس هوایی سفری را بر فراز 10 كشور اروپایی انجام داده و عكس‌هایی تماشایی...


 با توجه به انواع و اقسام آژانس‌های توریستی و تورهای مختلف اكنون سفر به كشورهای اروپایی امری بسیار عادی و پیش و پا افتاده است. اما اغلب این تورها مسافران خود را فقط به جاهای مشخص و معمول می‌برند. دانیل فیلیپ، عكاس هوایی سفری را بر فراز 10 كشور اروپایی انجام داده و عكس‌هایی تماشایی از مناطقی كه كمتر توریستی امكان دیدن آنها به ویژه از هوا را دارد، تهیه كرده است. پس با دانیل فیلیپ در سفری كوتاه و البته تصویری بر فراز 10 كشور اروپایی همسفر می‌شویم.

 

 منظره ای رویایی از روستای بروكلن در شمال هلند كه رودخانه وخت و نیز كانال آمستردام ریژنكانال از آن عبور می‌كنند. نام محله بروكلین در نیویورك برگرفته از نام این روستا است. شهر نیویورك را قبل از اینكه به تصرف انگلستان درآید مهاجران هلندی تاسیس كرده بودند.

 

 

 منظره كوه آتشفشان وزوو و دهانه آن كه مشرف به خلیج ناپل در ایتالیا است. در سال 79 میلادی فوران این آتشفشان موجب نابودی دو شهر پمپئی و هركولانئوم شد.

 
 

 تصویر هوایی كاخ و باغ لانگلیت هاوس در ویلتشایر انگلستان كه لابیرنت شمشادهای مرتفع آن جلوه دكور یك صحنه تئاتر را تداعی می‌كند.

 

 منظره دشت لئون در شمال غرب اسپانیا در فصل تابستان.

 

 منظره بدیع جزیره ای كوچك و قلعه قرون وسطایی آن در میان یك دریاچه در مقابل شهر تراكایی در جنوب كشور لیتوانی.
 

 تصویر هوایی دریاچه بالاتون در مركز كشور مجارستان كه بهشتی برای ماهیگیران محسوب می‌شود.

 

 

 منظره هوایی كاخ شومون یكی از زیباترین و باشكوه‌ترین كاخ های حاشیه رودخانه لوار فرانسه كه در مه فرو رفته است.

 

 منظره هوایی پارك ملی سلووینسكی در شمال لهستان و در حاشیه دریای بالتیك كه بخشی از آن شنزارهای صحرا را یادآور می‌شود. در واقع در این پارك تپه‌های شن روان به وسعت نزدیك به 1000 هكتار وجود دارد.

 
 

 منظره هوایی ساحل سنت پتر اوردینگ كه با 12 كیلومتر طول یكی از بزرگترین پلاژهای شمال آلمان است.
 

 منظره ناحیه آلنتژو و خلیج كوچك و زیبای آن در جنوب كشورپرتغال.

 

 
قُلْ سِیرُوا فِی الْأَرْضِ فَانظُرُوا کَیْفَ بَدَأَ الْخَلْقَ ثُمَّ اللَّهُ یُنشِئُ النَّشْأَةَ الْآخِرَةَ إِنَّ اللَّهَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ (بگو در زمین بگردید و بنگرید خداوند چگونه آفرینش را آغاز کرده است، سپس خداوند به همین گونه، جهان را ایجاد می کند خداوند یقیناً بر هر چیز تواناست)   /عنکبوت20
mohammad_43

mohammad_43
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 34220
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها