عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

مروری برخاطرات قهرمانان اسپانیا- چابی :فکر می کردم هرگزنمی توانیم مثل آلمانی ها وایتالیایی ها باشیم

مروری برخاطرات قهرمانان اسپانیا- چابی :فکر می کردم هرگزنمی توانیم مثل آلمانی ها وایتالیایی ها باشیم
دوشنبه 20 تیر 1390  06:25 ب.ظ

چابی ارناندس مغز متفکر تیم ملی اسپانیا یکی از کلیدهای موفقیت این تیم در مسیر کسب عنوان قهرمانی در جام جهانی بود. این بازیکن در یادآوری خاطراتی که حدود یک سال پیش رقم خورد و با بالای سرگرفتن جام قهرمانی در آفریقای جنوبی در چنین روزی به پایان رسید، گفت:« مهم این بود که از سبک بازی مان دست نکشیم و استیل بازی مان را فراموش نکنیم؛حتی با وجودی که تورنمنت را خیلی بد شروع کرده بودیم. دل بوسکه برای لحظه ای تردید نکرد و بازیکنان تیم هم همین طور.»

چابی ادامه داد:«آلمانی ها و ایتالیایی ها را می دیدم و حس می کردم که هیچ وقت نمی توانیم مثل آنها باشیم. به برزیلی ها طوری نگاه می کردم که انگار از کره دیگری آمده اند.هیچ وقت فکرش را هم نمی کردم که به آنها برسیم. ولی ما درحالی به قهرمانی رسیدیم که بازیهای خوبی را ارائه می کردیم، با محبت به توپ قهرمان شدیم »

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها