عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اولادي: قول‌ مي‌دهم بهترين بازي‌ها را براي پرسپوليس انجام دهم

اولادي: قول‌ مي‌دهم بهترين بازي‌ها را براي پرسپوليس انجام دهم
دوشنبه 20 تیر 1390  08:14 ب.ظ

مهاجم جديد پرسپوليس گفت: با انتقال دوباره‌ام به پرسپوليس قول مي‌دهم که بهترين بازي‌ها را انجام دهم.


 به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، مهرداد اولادي پس از عقد قراردادش درباره تعلل در پيوستنش به پرسپوليس گفت: حق طبيعي من بود که جوانب کار را بررسي کنم. من پيشنهادات خيلي خوبي از خارج از کشور داشتم، از اروپا، امارات، قطر، کويت و ترکيه که دو يا سه برابر مبلغ قرارداد با پرسپوليس بود، ولي من صراحتا به حبيب کاشاني و حميد استيلي اعلام کرده بودم که اگر ايران باشم صد در صد به پرسپوليس خواهم آمد و تصميم گرفتم به پرسپوليس بيايم، هيچ منتي نيست خودم قلبا دوست داشتم براي پرسپوليس بازي کنيم، نمي دانم چه حسي بود اما دوست داشتم در شرايطي که مي‌توانم به پرسپوليس کمک کنم تا دل هواداران شاد شود.

 اولادي درباره همبازي شدن با ديگر مهاجم ملي پوش در پرسپوليس و حرف و حديث‌هاي مطرح شده، افزود: من يک بازيکن حرفه‌اي هستم. 10 سال است که حرفه‌اي فوتبال بازي مي‌کنم. مربي اگر تشخيص بدهد من بازي کنم، با کمال ميل قبول مي‌کنم چه يک دقيقه و چه 90 دقيقه بازي کنم، قول مي‌دهم که با تمام وجودم بازي کنم.
 وي درباره نقل قول هايي از قول او درباره شرط گذاشتن براي پوشيدن پيراهن شماره 10، گفت: خبرنگاري از من سوال کرد، پيراهن شماره 10 را مي‌پوشي؟ گفتم اگر شماره 10 باشد مي‌پوشم، ولي خودم شماره 33 را دوست دارم. چون من چهار سال در پرسپوليس بودم و هر چهار سال شماره 33 را مي‌پوشيدم و به همين دليل اين شماره را انتخاب کردم. سر قضيه پيراهن مشکل خاصي ندارم و دنبال شماره خاصي نمي‌گردم. من بازيکن حرفه‌اي هستم. غلام رضا رضايي دوست و همبازي من است و براي او احترام خاصي قائلم. من معتقدم شماره پيراهن بازي نمي‌کند. فوتباليست بايد به شماره ارزش دهد. اميدوارم در کنار غلامرضا و ديگر بازيکنان بزرگ پرسپوليس روزهاي بيادماندني را به ثبت برسانيم و بتوانيم با انگيزه‌اي مضاعف دل هواداران را شاد کنيم.

 اولادي اردوي تيم ملي در اتريش را مناسب دانست و گفت: اردوي خوب و مفيدي را با تيم ملي داشتيم. سه بازي تدارکاتي در اتريش انجام داديم و فکر مي‌کنم براي بازي با مالديو احتياج بود اين اردو برگزار شود. در کل خوب بود انشاءا... در بازي با مالديو بتوانيم با دست پر از زمين بيرون بياييم.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها