عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: به یقین، شیعیان ما آنانند که دلهایشان از هر نوع فریبکاری، کینه و دشمنی پاک و سالم باشد. بحارالانوار، ج 68، ص 156

خوردبين:بعد از اولادي مهاجم ديگري هم مي‌گيريم

 
mehdi900
mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

خوردبين:بعد از اولادي مهاجم ديگري هم مي‌گيريم
دوشنبه 20 تیر 1390  08:15 ب.ظ

سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس گفت: بعد از اولادي به جذب مهاجم ديگري هم هستيم.


 به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس محمود خوردبين درباره جزييات جلسه کميته فني گفت: استيلي گزارشي از تمرينات، آمادگي بازيکنان در تمرين، شرايط تيم و... را ارائه داد و در رابطه با اردوي تيم در ترکيه بحث و تبادل نظر شد.

 وي درباره احتمال لغو اردوي ترکيه به خاطر عدم حضور بازيکنان دعوت شده به تيم ملي، گفت: صحبتي از لغو اين اردو مطرح نبود ولي در هر صورت بايد ببينيم چه بازيکناني به اردوي تيم ملي مي‌روند و چه بازيکناني از ليست اين تيم کنار گذاشته مي شوند تا بر اساس آن تصميم گيري شود. برنامه کادر فني و باشگاه اين است که اين اردو تحت هر شرايطي برگزار شود.

 خوردبين در مورد برنامه باشگاه براي جذب مهاجمي ديگر پس از عقد قرارداد با اولادي، افزود: کادر فني به دنبال جذب يک مهاجم ديگر است. خواه اين بازيکن از ليگ برتر باشد يا بازيکن خارجي.

 وي ادامه داد: باشگاه برنامه‌هايي نيز براي جذب بازيکنان مناسبي از ليگ دسته اول و زير 23 سال دارد که در حال حاضر اولويت ما بازيکنان ليگ برتري است.

 عضو کميته فني پرسپوليس، در پايان درباره حضور کريم انصاري فرد در پرسپوليس، خاطرنشان کرد: کادر فني و استيلي خواهان جذب انصاري فرد هستند و در صورت تمايل اين بازيکن، باشگاه آمادگي عقد قرارداد با او را دارد.

 
 

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها