عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مربی اروگوئه از حذف تیمش از کوپا آمه ریکا می ترسد

مربی اروگوئه از حذف تیمش از کوپا آمه ریکا می ترسد
دوشنبه 20 تیر 1390  09:58 ب.ظ

اسکار تابارس، سرمربی تیم ملی اروگوئه در صحبتهایی اعلام کرد که تیمش ممکن است از گردونه رقابتهای  کوپا آکه ریکا خارج شود.

هر سه قدرت بزرگ آمریکای جنوبی یعنی آرژانتین،برزیل و اروگوئه در تمام دیدارهایی که تا به حال برگزار کرده اند، به تساوی دست یافته اند و بدین ترتیب شرایط مساعدی برای راهیابی به دور بعدی ندارند

اروگوئه عصر سه شنبه مقابل مکزیک بازی خواهد کرد تا سرنوشتش در این تورنمنت مشخص شود و البته اسکار تابارس، سرمربی سلسته معتقد است که هیچ تضمینی برای صعود تیمش به دور بعد وجود ندارد.

تابارس دراین رابطه به خبرنگاران گفت:« خیلی سخت است باور کنیم که سه تیم بزرگ خیلی زود ممکن است از این تورنمنت کنار بروند ولی این اتفاق ممکن است رخ دهد.»

تابارس برای تشریح اوضاع به سقوط ریورپلاته، تیم صاحب نام آرژانتینی به دسته دوم رقابتهای لیگ این کشور اشاره کرد و گفت:« فکر می کردم که سقوط ریورپلاته به دسته دوم غیرممکن باشد ولی این اتفاق رخ داد. در فوتبال، کارنامه عملکرد تو، جامهای قهرمانی ات و بازیکنان سابق و درخشان می توانند تفاوتهایی راایجاد کنند.ولی اینها تنها نکات مهم نیستند.»

مکزیک و اروگوئه عصر سه شنبه در ورزشگاه «لاپلاتا» مقابل هم قرار خواهند گرفت.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667
دسترسی سریع به انجمن ها