عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مربي کستاريکا: اميدوارم آرژانتين براي آخرين بازي ازخواب بيدار نشود

مربي کستاريکا: اميدوارم آرژانتين براي آخرين بازي ازخواب بيدار نشود
دوشنبه 20 تیر 1390  09:58 ب.ظ

سرمربي تيم ملي کستاريکا اميدوار است که آرژانتين در آستانه آخرين ديدارش در مرحله گروهي رقابتهاي کوپا آمه ريکا که مقابل کستاريکا برگزار خواهد شد از خواب بيدار نشود.


 ریکاردو لا وولپه،این مربی آرژآنتین معتقد است که تیمش درآرزوی آن است تا شاهد عملکرد ضعیفی از سوی آرژانتین باشد:« آرژانتین شاید از خواب بیدار نشود. امیدوارم که این اتفاق در بازی مقابل ما رخ ندهد.»
 لاوولپه درمورد این بازی پیش بینی کرد:« آرژانتین ممکن است در بازی مقابل کستاریکا تهاجمی تر از بازی های قبلی اش ظاهر شود؛ چرا که آنها برای راهیابی به مرحله بعدی رقابتهای کوپا آمه ریکا به نتیجه مثبتی نیاز دارد.»

 او در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که تفاوتهای زیادی بین بازیهای لیونل مسی برای بارسا و برای تیم ملی کشورش وجود دارد و گفت:« اگراز من بپرسید، به شما می گویم که لیونل مسی بارسلونا با سیستم و سبک متفاوتی بازی می کند. با سیستمی گروهی.»

 لاوولپه در بخش پایانی به انتقاد از عملکرد آرژآنتین در تورنمنتهای بزرگ در 20 سال اخیر پرداخت و گفت:« از دهه 1990 هیچ اتفاقی نیفتاده. ما باید این را مورد بررسی قرار دهیم. در 16 سال اخیر ما بهترین بازیکنان و قهرمانان اروپا را در تیم ملی مان داشته ایم.»
 آرژانتین در دو دیدار ابتدایی اش در رقابتهای کوپا آمه ریکا به دو تساوی دست یافت  و اکنون با دو امتیاز در رده سوم جدول گروه آ قرار دارد.

 

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

mehdi900

mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها