عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

طالع بيني روز سه شنبه 21 تير 90

طالع بيني روز سه شنبه 21 تير 90
سه شنبه 21 تیر 1390  12:27 ق.ظ

فروردين
ديگران سعي دارند با خواسته هاي زياد خودشان را به شما تحميل كنند اما شما نيز نمي پذيريد. سعي كنيد با همه مصالحه كنيد.

 

ارديبهشت
هیچ کس امروز شما را ناراحت نمی کند . همه به حرف های شما گوش  می کنند و برای انجام همه کارها شما تصمیم می گیرند . می توانید نظراتی در مورد تغییرات منزل بدهید حتی تغییرات دکوراسیون.

 

خرداد
كاملاً بي حوصله و بي صبر و طاقت هستيد، خوشبختانه كار مهمي انجام نمي دهيد زيرا اگر انجام دهيد به مسائل جزئي توجه نمي كنيد و ديگران بعداً كه آن را بررسي كنند متوجه مي شوند و اين موضوع باعث خجالت شما مي شود.

 

تير
اگر اخیراً از نظر احساسی کمی بی تفاوت شده بودید امروز احساس می کنید گرم تر و رمانتیک تر هستید.اگر هنوز هم مخفی مانده است،لذت بخش تر است.برای شروع باز هم نمی توانید این حس را پنهان کنید و در ظاهرتان آشکار می شود.

 

مرداد
امروز ماه در علامت گاو است و به شما مي گويد كه بر روي پروژه هاي كاري و هر كار ديگري كه شما را در معرض ديد عموم قرار مي دهد، متمركز شويد اگرچه امروز روزي نيست كه كار
جديدي را آغاز كنيد، چرا كه در بهترين حالتش، خوب پيش نخواهد رفت و در بدترين حالت، به جاي سود، ضرر خواهيد كرد! امروز مراقب امضاء اوراق رسمي كاريتان باشيد و سعي كنيد يكي دو روزي اين كار را به تعويق بياندازيد.

 

شهريور
اگر به سفری می روید شاید با مشکلاتی روبرو شوید.بیش از آن که به جایی بروید قرارها را خوب بررسی کنید.بنزین ماشین را ببینید و ا زمسیری که می روید اطمینان داشته باشید.سعی کنید قراردادهای رسمی را امضاء نکنید زیرا در آینده با مشکل روبرو می شوید.

 

مهر
سعی کنید امروز هیچ کار جدید مالی را ناگهان شروع نکنید چرا که ممکن است آن طور که توقع دارید،کارها پیش نرود.اگر می خواهید فرمی رسمی را پر کنید،ممکن است دچار اشتباهی احمقانه شوید که ساعتها وقت پر کنید آنرا جبران کنید و یا ممکن است فراموش کنید که به جزئیات کوچک توجه کنید.پس محبتی به خود بکنید و برای چند روز برای انجام این نوع کارها دست نگه دارید .از این که
صبر کنید بعداً خوشحال خواهید شد.

 

آبان
امروز فعالیت ذهنی و هم چنین جذابیت شما در درجه بالایی قرار دارند.ذهن شما تشنه تجربه آموزی می باشد و احساس می کنید جذب مسائل مرموز می شوید.یک نفر که به شما نزدیک است به شما کمک می کند تا قسمتی جدید از وجودتان را بشناسید.

 

آذر
شما قادريد هر فكر منفي را كه تهديدي به سايه انداختن و تيره كردن زندگي است را بدور بياندازيد چون مي دانيد كه پايه و اساس حقيقي ندارند. به اضافه، شما از اين كه خودتان باشيد ترسي نداريد و فرقي نمي كند كه در چه شرايطي هستيد. اگر ياد بگيريد كه اين را به مجموعه آموخته هايتان بيافزائيد هميشه بدردتان خواهد خورد چه حالا و چه در آينده.

 

دي
تركيب كار و تفريح با هم هميشه درست نيست اما امروز به جايي دعوت مي شويد كه نمي توانيد به آنجا نرويد. اگر در انتظار پيشرفتي در حرفه يا زندگي خصوصيتان هستيد، نااميد خواهيد شد، يا حداقل براي مدت كوتاهي اما در روزهاي آينده روابط سودمندي خواهيد داشت.

 

بهمن
ستارگان اطمنیان می دهند که هم اکنون هر نوع کار مخاطره آمیزی موقعیتی فوق العاده است . چه در زمینه شخصی و چه در زمینه شغلی . همچنین شاید پیشنهادی به شما بشود که نتوانید آن را رد کنید . پیشنهادی که افق های جدیدی را در زندگی شما باز می کند و تجارب جالبی را برای تان به ارمغان می آورد . این خبر می تواند شما را بسیار خوشحال کند.


 

اسفند
امروز فرصت های زیادی برای استفاده است و اگر دودل باشید متاسف خواهید شد فقط قبول کرده و در اندیشه این باشید که از عهده اش برآیید . نهایتاً می توانید همه را اداره کنید تا کاملاً تمام شود.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

ahmadfeiz

ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها