عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

انصاري‌فرد: بازيكنان نگران وضعيت راه‌آهن هستند

انصاري‌فرد: بازيكنان نگران وضعيت راه‌آهن هستند
سه شنبه 21 تیر 1390  01:04 ق.ظ

خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه راه‌آهن گفت: بازيكناني كه با تيم قرارداد دارند نگران وضعيت تيم هستند.

محمدحسن انصاري فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: با خريدار تيم صحبت يا نشستي نداشتم و تماسي هم با باشگاه نگرفتند. مسئولان شركت هم از اين موضوع اطلاعي ندارند. سازمان خصوصي سازي تا زماني كه همه مراحل طي نشده از نظر قانوني نمي تواند بگويد چه كسي خريده است.

وي افزود: گمانه زني ها در مورد اينكه خريدار چه كسي يا چه كساني هستند و چه برنامه هايي دارند بوجود آمده است. رسانه ها به طور مكرر با بنده و روابط عمومي تماس مي گيرند اما چون خبري نداريم نمي توانيم چيزي بگوييم.

انصاري فرد تصريح كرد: 7 بازيكن تيم يك سال ديگر با باشگاه قرار دارند و احساس بلاتكليفي مي كنند و هر دو ساعت يك بار با من تماس مي گيرند تا تكليف خود را بدانند. تنها كاري كه از دستمان بر مي آيد مي گوييم صبر داشته باشند تا خريدار بيايد و كارش را شروع كند.

وي گفت: در اين مدت بلاتكليفي باشگاه، تمام تلاش خود را كرديم كه تيم از هم پاشيده نشود. بازيكنان شاخصي مثل رودباريان، پاشايي و مجيد باجلان و غيره پيشنهاداتي از تيم هاي شهرستاني داشتند و از آنها خواستيم صبر كنند. امروز هم به ما مراجعه كردند و گفتند اگر تكليف مشخص نيست با تيم ديگر قرارداد ببنديم كه باز خواهش كرديم دو سه روزي صبر كنند. فعلا وضعيت به اين شكل است و به طور حتم امروز فردا تكليف مشخص مي شود و اميدوارم زودتر سر و سامان بگيرد.

وي در پاسخ به اين سوال كه گفته مي شود پديده شانديز خريدار باشگاه راه‌آهن است، گفت: من از اين موضوع اطلاعي ندارم و شايعات زياد است. فقط اميدوارم خريدار هر چه زودتر كارش را آغاز كند.
انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 58933
دسترسی سریع به انجمن ها