عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بهروان: اگر تكليف روشن نشود، تعداد تيم‌هاي دسته اول كم مي‌شود

بهروان: اگر تكليف روشن نشود، تعداد تيم‌هاي دسته اول كم مي‌شود
سه شنبه 21 تیر 1390  01:08 ق.ظ

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان ليگ آزادگان گفت: اگر تيم‌هاي ليگ دسته اول در مورد شكاياتي كه دارند به موقع تكليف خود را روشن نكنند، اين رقابت‌ها با تعداد تيم كمتري برگزار خواهد شد

غلامرضا بهروان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبري فارس «توانا» در مورد رقابت‌هاي ليگ دسته در فصل جديد گفت: در اين مورد در گذشته هشدارهاي لازم را داده‌ام، اما ‌باز هم تأكيد مي‌كنم كه تمام تيم‌هاي حاضر در ليگ دسته اول بايد قبل از آغاز رقابت‌ها در مورد شكايت‌ها و مطالبات بازيكنان و كادرفني تكليف خود را مشخص و مسائل مالي را تسويه كنند، در غير اين صورت به تيم‌هايي كه نسبت به اين كار اقدام نكنند اجازه حضور در ليگ دسته اول داده نخواهد شد.
وي ادامه داد: اگر تيم‌ها به موقع تكليف خود را روشن نكنند قطعاً اين رقابت‌ها با تعداد تيم كمتري برگزار خواهد شد.
بهروان تأكيد كردد: در همين زمينه با مسئولان فدراسيون فوتبال جلسات خصوصي برگزار كرده‌ايم تا تلاش خود را در راستاي برگزاري مسابقاتي با كيفيت مناسب و مطلوب انجام دهيم.

وي در مورد تكليف تيم‌هايي مانند پيام مشهد، ابومسلم و گسترش فولاد كه وضعيتي مبهم دارند گفت: تيمي مانند پيام دعوي حقوقي دارد و اين موضوع را كميته انضباطي بايد پيگيري كند. همچنين در ابومسلم هم دو گروه ادعاي مالكيت دارند كه دراين مورد هم كميته انضباطي و دايره حقوقي فدراسيون فوتبال حكم را صادر مي‌كند.
رئيس سازمان ليگ آزادگان گفت: ما مجري احكام صادره هستيم و در اين مورد تصميم گيرنده تنها كميته انضباطي فدراسيون فوتبال است.
انتهاي پيام/خ

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها