عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دستگاه دروغ‌سنج، راه حل كره‌اي‌ها براي مقابله با تباني

دستگاه دروغ‌سنج، راه حل كره‌اي‌ها براي مقابله با تباني
سه شنبه 21 تیر 1390  01:13 ق.ظ

خبرگزاري فارس: سران فدراسيون فوتبال كره‌جنوبي براي مقابله با تباني در ورزش اين كشور رو به استفاده از دستگاه دروغ‌سنج آورده‌اند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آسوشيتدپرس، در پي بروز تباني‌ و رشوه‌گيري در فوتبال كره‌جنوبي مسئولان ورزش اين كشور براي ريشه‌كن كردن اين معضل اعلام كرده‌اند از دستگاه دروغ‌سنج استفاده خواهند كرد.

رؤساي فوتبال اين كشور علت اين اقدام را جلوگيري از بروز رخدادهاي مشابه و عملكرد بهتر در كشف حقيقت در خصوص تباني‌ها و فسادهاي پيش آمده عنوان كردند.

آن‌ها هم‌چنين اعلام كردند حداقل دستمزد ساليانه بازيكنان شاغل در ليگ كره را دو برابر خواهند كرد و به مبلغ 22.670 دلار مي‌رسانند تا از حضور بازيكنان كره‌اي در هرگونه تباني در فوتبال اين كشور جلوگيري شود.

تحقيقات در كره‌جنوبي نشان مي‌دهد 70 بازيكن از ليگ اين كشور در تباني‌ها و رسوايي‌هاي اخير در كره شركت داشته‌اند. 2 ماه پيش نيز جسد يك بازيكن كره‌اي كشف شد كه حدس زده شده در رابطه با تباني‌هاي اخير بوده است.
انتهاي پيام/ا

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها